Nyt ei hyökätty puskista, mutta ei ollut tuttukaan. Pohjois-Karjalan karju.
http://www.iltasanomat.fi/kotimaa/art-1454656871184.html
http://www.iltasanomat.fi/kotimaa/art-1454656871184.html
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 12
Vanhimmat
Mitä rasse sanoo tähän? Mitä MV-lehti sanoo tähän? Vaikenevat asian kuoliaaksi.
Onneksi muu media kirjoittaa totta, Iltasanomatkin omalla kaupallisella tavallaan.
Samaan kuoppaan vaan kun ne muutkin ; sanoo rasse!
Eikös ne ole julkaisseet jopa kuvia tekijöistä olipa suomalainen tai ei? Eli valehtelit.
Joopa joo, kun fenno raiskaa, S24 on hiljaa. Auta armias, jos tekoon syyllistyy maahanmuuttaja, niin johan nettiräjähtää ja koko maahanmuuttajaporukka vedetään lokaan. Vaan kukapa sitä malkaa omasta silmästä näkisi.
Missä olette fennot? Aiheena on suomalaisten tekemät raiskaukset.
Oletko idiootti?
Juurihan tuossa muuan sanoi: "eivärilläväliä
6.2.2016 14:47
Samaan kuoppaan vaan kun ne muutkin ; sanoo rasse!"
Kun kerran on suomalaisiakin raiskareita, miksi tuottaa Lähi-Idästä lisää? Luulisi omien riittävän.
Kölnissä valkoiset miehet menivät kourimaan naistoimittajaa kesken suoran tv-lähetyksen. Missä ovat MV-lehden repivät otsikot nyt?
Laitas linkki missä todistetaan ne todella valkoisiksi eurooppalaisiksi.
Jaa, sitä on taas kytätty MV:tä, mutta huonolla näöllä. Onhan tämä MV:ssä.
"Kölnin uudenvuodenaaton tapahtumista yksikään valtamedian julkaisu ei hiiskunut päiväkausiin sanaakaan. Nyt kun pari eurooppalaista pelleilee humalassa karnevaaleilla, lööpit julistavat seksuaalista ahdistelua, vaikka mitään ei videon mukaan tapahtunut."
http://mvlehti.net/2016/02/05/katso-itse-kourittiinko-toimittajaa-suorassa-lahetyksessa-kolnin-karnevaaleissa-vai-ei-video/
Toisin sanoen paljon melua tyhjästä.
Suomessa asiasta ovat uutisoineet muun muassa Ilta-Sanomat, Iltalehti, Keskisuomalainen, MTV ja Aamulehti. Ja varmaan liuta muita, sillä niin sanottu valtamedia toimii aina laajana rintamana, kun on propaganda kyseessä.
Valkoihoinen mies suuteli suorassa lähetyksessä naistoimittajaa niskaan ja esitti pornotanssin tämän takana, ja sen jälkeen kun kamera oli sammunut mies tarrasi häntä rinnasta. Tässä kohtaa naistoimittaja ärjäisi: Älä koske minuun!
Nähtävissä heti kuitenkin miten peräkammarinpojat puolustavat välittömästi yhtenä rintamana naisten ahdistelua, kunhan tekijä on vain valkoihoinen.
Tässäkin asiassa nähdään miten röyhkeästi Mv-lehti valehtelee ja johtaa tahallaan harhaan. Jättää kertomatta sen että pahin kouriminen tapahtui vasta kameran sammuttaminen jälkeen.