Ennen kun lähden täältä uusiin ulottuvuuksiin niin jätän mielipiteen, vaikkei sitä aivan varmasti kukaan täällä sen kummemmin nokkaa pidemmälle noteeraa. Siispa kantsii olla yltiö rohkea tunteissaan sillä siinä ei häviä oikeastikkaan yhtään mitään. Jos saa kielteisen vastauksen niin ainakin on tullut selvyys ja koska elämä on rehellisesti sanottuna vastauksien etsimistä kehdosta hautaan niin sitä pitää myös toteuttaa parhaalla mahdollisilla mahdollisuuksilla ja tavoilla. Nämä sanat ja tsempit sanoo minä allekirjoittanut tämän kaiken,hetken se kirpaisee mutta itseänsä sitten kiittää ihan varmasti tekevä ihminen tunteidensa eteen. Miksi velloa epätietoisuudessa kun voisi tietää jotakin ratkaisevaa,ja olen sitä mieltä että epätietoisuus on pahempaa kuin samojen tunteiden kokeminen vastapuolen kanssa tai yksipuolinen tunne. Tai ole sitten zombi joka vaeltaa kädet ojossa ja kakat housussa tai suurimmassa tapauksessa ripulit housussa sisältäen kokonaisia ruokapaloja kun mikään ei toimi kunnolla.
Täysin kuuroille korvillehan tämä tietenkin menee,tyhjille aivoille,surkeille sydämille ja sokeille silmille mutta sainpahan kuitenkin tästä asiasta kirjoittaa edes jotenkin järkevästi mielipiteineni.
Täysin kuuroille korvillehan tämä tietenkin menee,tyhjille aivoille,surkeille sydämille ja sokeille silmille mutta sainpahan kuitenkin tästä asiasta kirjoittaa edes jotenkin järkevästi mielipiteineni.
Vastaukset
Vanhimmat
Ei vielä vastauksia
Aloittaja odottaa vastauksia. Kerro oma näkemyksesi ensimmäisenä.