Mikä vikana kun Suomi24:n sivuilla kone lagaa?

Kun kirjoitan viestiä niin teksti ilmestyy ruudulle välillä yli sekunnin viiveellä siitä kun on näppäintä painanut? Muutenkin S24:n sivut latautuvat tosi hitaasti. Muilla sivuilla toimii normaalisti
4112
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Viestin kirjoitus Suomi24 sivulla on sotkettu sekoilevilla scripteillä, jostain syystä normaali hyvintoimiva HTML-lomake ei ole kelvannut vaan homma on pitänyt pilata.

Äänestä

Varmaan jos käyttää muuta kuin parasta Chrome selainta:D

Äänestä

Epäpätevää koodausta. sataa scriptiä. v****n ärsyttävää.

Äänestä

koodaamista

Äänestä

Kommentoi aloitusta


OMGWTF kirjoitti:

Kun kirjoitan viestiä niin teksti ilmestyy ruudulle välillä yli sekunnin viiveellä siitä kun on näppäintä painanut? Muutenkin S24:n sivut latautuvat tosi hitaasti. Muilla sivuilla toimii normaalisti

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu