Asiallinen lehtijuttu

Linkki alla

http://www.kouvolansanomat.fi/Online/2016/02/07/Kairosta Kouvolaan kotoutunut Ashraf Benyamin pelkää ensi kesää/2016220257287/4
4<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

KREEGAH UGGA UGA !

Äänestä

että asioista jotain tietävä puhuu totuutta sellaisena kuin se on. Eikös palstasuvakin pitäisi reagoida tähän jotenkin vai loppuivatko argumentit.

Äänestä
  • vain silloin kun voi solvata jotakuta. Tässä tapauksessa Egyptin lääkärimies puhuu niin jäätävää faktaa ettei edes äärisuvakki ja kulttuurimarxisti keksi mitään omaa agendaansa eteenpäin vievää oksennusta kommentiksi.

    Äänestä

  • Pia_Rask_kommentoi kirjoitti:

    vain silloin kun voi solvata jotakuta. Tässä tapauksessa Egyptin lääkärimies puhuu niin jäätävää faktaa ettei edes äärisuvakki ja kulttuurimarxisti keksi mitään omaa agendaansa eteenpäin vievää oksennusta kommentiksi.

    tuossa näyttää taas käyvän että palstatrolli on hiljaa kun jää jo lähtökohtaisesti alakynteen. Tilalle voi aina laittaa homopornoa tai vapaamuurarilistan solvauksineen. Hullun logiikka on tuollaista.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


mievuantuassiisa kirjoitti:

Linkki alla

http://www.kouvolansanomat.fi/Online/2016/02/07/Kairosta Kouvolaan kotoutunut Ashraf Benyamin pelkää ensi kesää/2016220257287/4

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu