Olen etsinyt lähes tuloksetta 50 naista, joka haluaisi antaa piiskaa parikymppiselle "pojalle". Piiskan antamisesta kiinnostuneita vanhempia rouvia on vaikea löytää ainakaan netistä. Eikö piiskan antaminen kiinnosta ?
Piiskaa naiselta
20
1201
Vastaukset
Täällä Suomessa on vaikea löytä naisia joka halua annaa piiskaa!Olen mukana yksi seksisajt Ruotsissa,siellä on vaikka kuinka paljo naisia joka halua annaa piiskaa mutta se on siellä ja minä täällä!
Tule tänne olla minun ankara suomenkielinen opettaja!Anna minulle piiskaa jos en osa ulkoa läksy joka annoit minulle!
- annidomino
No voi voi. Olen melkein viiskymppinen, eli ikää ei ole tarpeeksi vielä, mutta ajattelin olla vielä ammatissani jonkin aikaa. Muuten, asiakkainani on pikkasen vajaa neljäkymmentä prosenttia naisia, nuoria poikia ei yhtään, suurin osa yli viiskymppisiä miehiä, naiset 40 - 70 väliltä.
Hyvää ystävänpäivää! ... piiskatkaa toisianne! - raggdollie
Kyllähän Suomestakin löytyy naisia (eri ikäisiä), jotka mielellään antavat piiskaa subipojille. Sain viikonloppuna PervParkin bileissä itse käsittelyä ihanalta naisdommelta. Vieläkin ihan fiiliksissään.
- jyert4
Mitä sitten?? en ihan ymmärrä, miksi keräät tuota listaa.
jyert4 kirjoitti:
Mitä sitten?? en ihan ymmärrä, miksi keräät tuota listaa.
Moderaatorit laittaa kaikki me joka on hakenut seuraa täällä häpeänurkaan!
- vahtikoiruus
Listan kerääjä ja julkaisija syyllistyvät tietosuojaRIKOKSEEN
- Noin-kai-se-on
vahtikoiruus kirjoitti:
Listan kerääjä ja julkaisija syyllistyvät tietosuojaRIKOKSEEN
Ei Suomi24:n mielestä.
Nytkin tässä se osoitteensa julkaisseen kirjoitus on poistettu sääntöjen vastaisena. Listat ovat saaneet jäädä - sääntöjen mukaisina siis.
Mutta ei tuossa ole kyllä hajuakaan tietosuojarikoksesta. - Ootpolo
jyert4 kirjoitti:
Mitä sitten?? en ihan ymmärrä, miksi keräät tuota listaa.
Listan kerääjä ei saa miestä eikä naista eikä hänestä siihen olisikaan. Katkerana muiden mahdollisuuksista jää ainoaksi harrastukseksi kerätä pikkulistojaan.
Happamia ovat, sanoi kettu pihlajanmarjoista :)
- Anonyymi
Tuo kun toteutuisi: https://xhamster.com/videos/fm-otk-hairbrush-spanking-part-1-5528528
- Anonyymi
Saisinko More Bottoms Spanked Tuplana. N
- Anonyymi
olen 25Vuotias isokokoinen annan mielelläni piiskaa F/M tykkään itse saata piiskaa muutamankerran vuotessa pari päivää sitten sain vappu piiskat töppäilyistäni kyllä tämäntytön pyrstöä kylvetettiin kolmihaarainen vitsatanssi pyllyllä reisillä,lantiolla olen rantuinen reisiltä,lantiolta on vieläkin hyvä olo vitsan jäljiltä tykkään.(vaikka huutan,potkin piiskatessa)
- Anonyymi
Naapurikorttelissa asuu yksi naisihminen, joka käy aina välillä. Soittaa, ja kysyy olenko kotona. Jos vastaan että olen, niin kohta soi ovikello. 10 minuuttia ja vierailija on tienannut päivän ateriansa
Ketjusta on poistettu 12 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Marin sitä, Marin tätä, yhyy yhyy, persut jaksaa vollottaa
On nuo persut kyllä surkeaa porukkaa. Edelleen itkevät jonkun Marinin perään, vaikka itse ovat tuhonneet Suomen kansan t1143666Ikävä sinua..
Kauan on aikaa kulunut ja asioita tapahtunut. Mutta sinä M-ies olet edelleen vain mielessäni. En tiedä loinko sinusta va141631Riikka Purra: "Kokoomus haluaa leikata pienituloisten etuuksista - Se ei meille käy"
Näin vakuutti persujen Purra edellisten eduskunta vaalien alla,. https://www.ku.fi/artikkeli/4910942-kun-uudessa-videos141498Muistattekos kuinka persujen Salainen Akentti kävi Putinin leirillä
Hakemassa jamesbondimaista vakoiluoppia paikan päällä Venäjällä? Siitä ei edes Suomea suojeleva viranomainen saanut puhu181376Riikka Purra sanoo, että sietokykyni vittumaisiin ihmisiin alkaa olla lopussa.
https://www.iltalehti.fi/politiikka/a/be8f784d-fa24-44d6-b59a-b9b83b629b28 Riikka Purra sanoo medialle suorat sanat vitt2921351Lindtmanin pääministeriys lähenee päivä päivältä
Suomen kansan kissanpäivät alkavat siitä hetkestä, kun presidentti Stubb on tehnyt nimityksen. Ainoastaan ylin tulodesi221223Kapiainen siviiliesimies, Herra suuri Herra
Sotilaana kyvytön, johtajana munaton ja kotona tossun alla. Se on upseerin uran tuen pää, seinään ajo. Mutta aina löytyy73902Tuntuuko sinusta mies
että olet jossain, mutta sydämessäsi haluat olla muualla. Suunnittelet kaikkea kivaa ja olet innolla mukana, mutta silti11857Väärä pää tutustumiseen
Mikä ihme on, että miehet haluavat ensimmäisenä sänkyyn? Onko nykyään niin helppo saada nainen peittojensa alle.. tai pä113832Mitä tapahtuisi....
Meidän välillä jos törmäisimme yöelämässä ilman häiriötekijöitä ja olisimme hieman huppelissa? Päättyisikö ilta kenties60789