Olen etsinyt lähes tuloksetta 50 naista, joka haluaisi antaa piiskaa parikymppiselle "pojalle". Piiskan antamisesta kiinnostuneita vanhempia rouvia on vaikea löytää ainakaan netistä. Eikö piiskan antaminen kiinnosta ?
Piiskaa naiselta
20
1349
Vastaukset
Täällä Suomessa on vaikea löytä naisia joka halua annaa piiskaa!Olen mukana yksi seksisajt Ruotsissa,siellä on vaikka kuinka paljo naisia joka halua annaa piiskaa mutta se on siellä ja minä täällä!
Tule tänne olla minun ankara suomenkielinen opettaja!Anna minulle piiskaa jos en osa ulkoa läksy joka annoit minulle!
- annidomino
No voi voi. Olen melkein viiskymppinen, eli ikää ei ole tarpeeksi vielä, mutta ajattelin olla vielä ammatissani jonkin aikaa. Muuten, asiakkainani on pikkasen vajaa neljäkymmentä prosenttia naisia, nuoria poikia ei yhtään, suurin osa yli viiskymppisiä miehiä, naiset 40 - 70 väliltä.
Hyvää ystävänpäivää! ... piiskatkaa toisianne! - raggdollie
Kyllähän Suomestakin löytyy naisia (eri ikäisiä), jotka mielellään antavat piiskaa subipojille. Sain viikonloppuna PervParkin bileissä itse käsittelyä ihanalta naisdommelta. Vieläkin ihan fiiliksissään.
- jyert4
Mitä sitten?? en ihan ymmärrä, miksi keräät tuota listaa.
jyert4 kirjoitti:
Mitä sitten?? en ihan ymmärrä, miksi keräät tuota listaa.
Moderaatorit laittaa kaikki me joka on hakenut seuraa täällä häpeänurkaan!
- vahtikoiruus
Listan kerääjä ja julkaisija syyllistyvät tietosuojaRIKOKSEEN
- Noin-kai-se-on
vahtikoiruus kirjoitti:
Listan kerääjä ja julkaisija syyllistyvät tietosuojaRIKOKSEEN
Ei Suomi24:n mielestä.
Nytkin tässä se osoitteensa julkaisseen kirjoitus on poistettu sääntöjen vastaisena. Listat ovat saaneet jäädä - sääntöjen mukaisina siis.
Mutta ei tuossa ole kyllä hajuakaan tietosuojarikoksesta. - Ootpolo
jyert4 kirjoitti:
Mitä sitten?? en ihan ymmärrä, miksi keräät tuota listaa.
Listan kerääjä ei saa miestä eikä naista eikä hänestä siihen olisikaan. Katkerana muiden mahdollisuuksista jää ainoaksi harrastukseksi kerätä pikkulistojaan.
Happamia ovat, sanoi kettu pihlajanmarjoista :)
- Anonyymi
Tuo kun toteutuisi: https://xhamster.com/videos/fm-otk-hairbrush-spanking-part-1-5528528
- Anonyymi
Saisinko More Bottoms Spanked Tuplana. N
- Anonyymi
olen 25Vuotias isokokoinen annan mielelläni piiskaa F/M tykkään itse saata piiskaa muutamankerran vuotessa pari päivää sitten sain vappu piiskat töppäilyistäni kyllä tämäntytön pyrstöä kylvetettiin kolmihaarainen vitsatanssi pyllyllä reisillä,lantiolla olen rantuinen reisiltä,lantiolta on vieläkin hyvä olo vitsan jäljiltä tykkään.(vaikka huutan,potkin piiskatessa)
- Anonyymi
Naapurikorttelissa asuu yksi naisihminen, joka käy aina välillä. Soittaa, ja kysyy olenko kotona. Jos vastaan että olen, niin kohta soi ovikello. 10 minuuttia ja vierailija on tienannut päivän ateriansa
Ketjusta on poistettu 12 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Taitaa jäädä kotimaiset mansikat ostamatta
Kotimainen mansikka on niin kallista, että en ole vielä ainuttakana maistanut. Jos hinta pysyy näin korkealla niin tästä812400Sinkkumiehet hukkaavat tärkeän ässän hihastaan kun
...eivät suostu kavereiksi naisten kanssa. Mikä voi olla heillä syynä? Hyväksyvät vain naisen, joka suorastaan anelee sa1421548- 1331462
- 1581244
- 1101044
"Kaikkien miesten asia" - kampanja on alkanut
Miehillä on naisiin kohdistuvan väkivallan lopettamisessa merkittävä rooli. Ei riitä, ettei itse tee väkivaltaa. Miesten393973Tiedät, että en voi enää laittaa viestiä
Aikaa kulunut. Eikä se näyttäisi enää luontevalta vastata näin pitkän ajan jälkeen. Tiedän myös, että sinä et enää lait82774Lautakunta käsittelee Iisalmen kulttuuri- ja vapaa-aikajohtajan virkasuhteen purkua koeajalla:
Lautakunta käsittelee Iisalmen kulttuuri- ja vapaa-aikajohtajan virkasuhteen purkua koeajalla: "Aina valinta ei mene nap55724Lienee aika luopua siitä kaikesta
mitä meillä ikinä olikaan. Hassua, koska juuri mitään ei ole edes ollutkaan. En vaan jaksa tätä mahdotonta juttua enää j67694Kun kohtaatte rakkauden, tarttukaa siihen
Toimisinko jälkiviisaana toisin? Varmasti. Vaikka silloin kuvittelin tekeväni, niin kuin on oikein. Mahdollisimman siist50693