Partio ampui miestä Lahdessa

Muutaman henkilön partio oli ilmeisesti asialla ja ampui miestä Lahdessa?!

http://www.iltalehti.fi/uutiset/2016021021100327_uu.shtml
357
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Hämeenlinnassahan tuo näkyi tapahtuneen? Kauheaa!!!

Äänestä

Vankilasta lomailevien partiolaisten sekoilulla ei mitään rajaa?

Äänestä
  • Persut sanovat, että partiolaiset ovat vain kadulla kävelijöitä ja heillä on siihen oikeus. Niinpä tästä lähtien kaikki kadulla örveltäjät tulkitaan partiolaisiksi, persukaavan mukaan.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


nyt.se.alkoi kirjoitti:

Muutaman henkilön partio oli ilmeisesti asialla ja ampui miestä Lahdessa?!

http://www.iltalehti.fi/uutiset/2016021021100327_uu.shtml

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu