Mitä helvettiä Pasi meinaat? Olette hakanneet Kervisen Askoa aivan järjettömällä vyörytyksellä! Porvarit tietää että Asko on oikeassa! Mikä saatana teitä Pasi vaivaa, olette kuin punaiset kommarit,. hakkaatte Askoa tolkuttomalla jutulla maailman tappiin, vaikka tiedätte sen olevan pahimman laatuinen vääryys!
Pasi Hirvoselle Kervis-asiasta
Lopettakaa.sairastaminen
3<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Asko Kervinen on nöyryyttänyt totuudella Kotkan kaupunkia ja kaupungin päättäjiä kohta 12 vuotta, eihän se ole ihme jos Pasi Hirvonen on lähtenyt äärioikeiston metodeihin syytöntä Asko Kervistä vastaan.
Narsisti on taas arponut seuraavan vainoamisen kohteen.
Hirvonen näytti hyvältä juuri tuossa arvonnassa mutta etunimi,se ei täsmää.
Ompa hyvä että joku on niin narsisti kirjoittaessaan Hirvosen Pasin luikuruudesta. Hyvä jos paljastettaisiin ne Hirvosen koplaukset kaupunkiin. Kervisen asiaa ei pitäisi sotkea Hirvosen keinotteluun.