Toteuttaisitko miehesi fantasian

Mieliksiehkä

Nainen, miten suhtautuisit miehesi fantasiaan että olet vieraan miehen kanssa sängyssä esim. menet yksin vieraan miehen kanssa jonnekkin jossa harrastatte seksiä? Millaisia ajatuksia tuollainen puolison fantasia tuo mieleen, mitä ajattelet tuollaisesta, voisitko kokeilla tai olisiko se sinusta asia josta nauttisit että saisit käydä halutessasi vieraissa? Vai teetkö sen vieraan kanssa joka tapauksessa silloin kun sopiva tulee kohdalle etkä kerro miehellesi?

6

130

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • tuulia85

      Mielelläni toteuttaisin. Mielellään niin että mieheni yllättäisi meidät. Keimailisin vieraalle seksikkäässä mekossani. Runkkaisin ja imisin hänen isoa kyrpäänsä. Mieheni tulisi vaivihkaa paikanpäälle ja takkailisi ensin tilannetta salassa. Muna kovana. Sen jälkeen tulisi mukaan.

    • zddffgg

      Saatanan hönöt työntäkää löylykauha perseeseen

    • Vierastamiestä

      No tuota sopii mietiä. Empä olis tekemässä. Ehkei se olis fantasian pohjalla mitenkään kiellettyä. Aidosti tehtynä siitä voi jäädä kiinni eikä suhde enään jatkuisi entiseen tapaan. Salailua se aiheuttaisi. Kun vierasta on käyttänyt voi liitolle tulla ongelmia pidemmän päälle se ei ole hyväksi liitolle.
      OOma puoliso on paras. Ehkei sitten joskus voisi tulla mieleen. Kun ritualia tapeeksi miettinyt. Kun ei koskaan teidä kuinka sen selittä kun jää kiinni itse teosta?

    • yksikerrallaan

      En toteuttaisi. Olen uskollinen parisuhteessa. Jos käviskin niin että sattuisin vieraan kans menemään, en siitä miehelleni kertoisi.
      Onhan meitä moneen junaan tietysti...

    • fggghhh

      Huorat pettää ukkojaan ja sonnit akkojaan

    • Kyllä

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Nainen, yrittäessäsi olla vahva olet heikoksi tullut

      Tiedätkö mitä todellinen vahvuus on? Selviätkö, kun valtakunnat kukistuvat? Miten suojaudut kun menetät kaiken? :/
      Ikävä
      190
      1201
    2. Miettimisen aihetta.

      Kannattaa yrittää vain niitä oman tasoisia miehiä. Eli tiputa ittes maan pinnalle. Tiedoksi naiselle mieheltä.
      Ikävä
      122
      1068
    3. Kai sä näät

      Ku sua katson et olen aika rakastunut. Rakkaus ei vain ole aina niin yksinkertaista
      Ikävä
      70
      800
    4. Mitkä on 3 viimeistä sanaa

      sun ja kaivattusi viesteilyssä? Ensin sun, sitten kaivatun?
      Ikävä
      48
      794
    5. Just nyt mä

      En haluais sanoa sulle mitään. Voisi vaikka istua vierekkäin hiljaa. Ehkä nojaten toisiimme. Tai maata vierekkäin, ilman
      Ikävä
      53
      740
    6. Piristä mua ystävä

      Hyvä💫...
      Ikävä
      60
      649
    7. Kuinka hyvin tunnet mut?

      Kerro musta mies jotain.
      Ikävä
      33
      642
    8. Nainen miltä tuntuu olla ainoa nainen Suomessa, joka kelpaa ja on yheen sopiva minulle

      Sydämeni on kuin muuri, valtavat piikkimuurit, luottamusongelmat, ulkonäkövaatimukset, persoonavaatimukset ja älykkyysva
      Ikävä
      48
      642
    9. Nainen, mitä ajattelet minusta?

      Mitä tuntemuksia saan aikaan sinussa? :/
      Ikävä
      52
      607
    10. Hakeudu hoitoon.

      En oo kiinnostunut susta.
      Ikävä
      50
      595
    Aihe