Nainen tässä sulle

En enää ikinä puhu sulle mitään. EN YHTÄÄN MITÄÄN. MIETI SITÄ.

HAHHAAHHAAHHA
10100
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

Milloin muka olet jotain sitten puhunut?

Äänestä

Sehän on parempi kuin 7 oikein lotossa sitten! Kiitos!

Äänestä

Ja kiskas tuo ikävöimäs nainen olus suostunu puhumaan sulle? :))

Äänestä
  • Ja mitähän se sulle kuuluu HAHAHAHHA

    Äänestä

Tuskin menettää mitään.

Äänestä

ethän ole puhunutkaa

Äänestä

Kun on ollut aika hiljaista sieltä puolelta.
Se on goodbye, sitten.

Äänestä

Lätissy oot kaikkee skeidaa, mut mitään puhetta en ole kuullutkaan.

Äänestä
  • Onko aloittaja poliitikko? Suu käy mut kukaan ei muista mitä sieltä tuli?

    Äänestä

  • Varmaan jostain populistisesta puolueesta, kuten persuista. Lisäävät ihmisten ahdistusta, muttei oikeasti omia ideoita omaa.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


FKU kirjoitti:

En enää ikinä puhu sulle mitään. EN YHTÄÄN MITÄÄN. MIETI SITÄ.

HAHHAAHHAAHHA

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu