Haapajärven tuulimyllyt

Ovatko päättäjämme tyhmiä vai maksettuja.Tai molempia!Näitähän touhutaan Haapajärvellekin lisää.
http://blogit.iltalehti.fi/eija-riitta-korhola/2016/02/13/lottovoitto/
3109
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Kjeh Kjeh....
Ehdimpäs apajille...
En ole koskaan vaivautunut miettimään kyltymättömän rahanhimoni eettistä puolta,minua kiinnostaa vain omat voittoni seurauksista piittaamatta....
Rahanteko on häikäilemättömien sadistien hommaa ja sen minä taatusti osaan!

Äänestä

Haapajärvikö se vastaa maan energiapolitiikasta? Joku ne tarffituet joka tapauksessa vie. Järkevää niitä rahoja saadaan murusia tännekin.

Äänestä
  • Tariffituet ei Haapajärvisiä lämmitä.Ne menevät pääosin ulkomaalaisille koijari yhtiöille.Ja aikanaan maanomistajat purkavat omalla kustannuksellaan nämä härvelit.Ken elää,niin näkee.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


hölmöläistentouhua kirjoitti:

Ovatko päättäjämme tyhmiä vai maksettuja.Tai molempia!Näitähän touhutaan Haapajärvellekin lisää.
http://blogit.iltalehti.fi/eija-riitta-korhola/2016/02/13/lottovoitto/

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu