Nyt avoinna!
Tervetuloa uudet yrittäjät tekemään kauppaa Lahden ydinkeskustassa vielä vapaina oleviin POP UP CENTER-tiloihin Lahdessa.
POP UP CENTER on liiketila, jossa voitte toimia kaupallisesti, pitää omaa liikettänne ja tehdä kauppaa aktiivisesti.
Pop Up Centeriin mahtuu enimmillään 12 eri kauppiasta.
Tiloja voidaan jakaa tarpeittenne mukaan sellaisiksi, mitä Te kohdallanne haluatte ja tahdotte.
Eli
Haaveiletko omasta myymälästä?
Haluatko testata tuotteesi kiinnostavuutta?
Haluatko tehdä lisämyyntiä näkyvällä paikalla?
Oletko aloittamassa nettikauppaa?
Haluatko messujen tapaista tunnettavuutta?
Onko sinulla vanhaa varastoa, josta haluat eroon?
Onko sinulla jokin uniikki tuote, joka tarvitsee lanseerausta?
Kaikki nämä ja monet muut syyt sopivat pop up-myyntiin!
Otathan huomioon, että vuokra-aika voi olla niin pitkä kuin haluat, joten pysyvä yrityskin on mahdollinen.
Maaliskuulle 2016 POP UP CENTERIIN mahtuu uusia yrittäjiä, jos ja kun olette tulossa ja tarvitsette lämpimässä, sateista ja tuiskuilta suojattuja sosiaalitiloin varustettuja myyntitiloja.
Jos haluat esim. 100m2 itsellesi (liikkeen etuosa, keskiosa tai takaosa kokonaan), niin kysy tarjousta rohkeasti!
Nyt voit kokeilla kivijalkakauppaa omalla pop up myyntipisteellä kahdesta viikosta useampaan kuukauteen Lahden keskustan parhaalla paikalla katutasossa.
Vuokraan kuuluu Lahden paras myyntipaikka, sähköt ja vesi.
Myyntipaikoissa on muunneltavia kiinteitä seinä -ja keskikalusteita tai voit tuoda omat kalusteet tai lainata vapaana olevia GWS kalusteita ja pöytiä.
Pohjapiirrustus on suunnitelma, minkä pohjalta välisermit on rakennettu. Jos tarvitset kaksi osastoa, on välisermi helppo siirtää.
Vuokra esimerkkejä:
Ikkunapaikka 20m2 = 1100€/ kk tai 275€/viikko
Ikkunapaikka 22,5m2 = 1238€/kk tai 309€/viikko
Liikkeen keskeltä 23-25m2= 1125/kk tai 281/viikko
Liikkeen perältä 25m2= 750€/kk tai 187€/viikko
Huomioithan että myntipaikoilla tulee olla myyjä itse hankittuna. Myyjien tulee olla paikalla samanaikaisesti, sillä myyntipaikat ovat avoimia.
Nyt vain rohkeasti kaupoille!
Lisätietoja
Seppo Miettinen Puh.0400-284649
www.popupcenter.net
AUKI LAHDEN POP UP CENTER, VAPAITA PAIKKOJA
PopUpCenterLahti
0
87
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Moi, nainen
Tunnustan, olen heikkona sun hymyyn, ja sekään ei auta yhtään, että sulla on täydellinen nenä. Joten ensi kerralla, kun511945Some räjähti! Joel Harkimo jakoi haikean viestin meriltä tärkeänä merkkipäivänä: "Välillä..."
Joel Harkimo on lähtenyt yksin purjehdukselle Atlantin yli. Tsemppiä ja voimia, Joel Harkimo! Lue lisää: https://www.s341588Sedun opettaja?
Kukas Sedussa on ahdistellut alaikäisiä opiskelijoita? Tämä kansankynttilä oli saanut monta varoitusta, mutta sama homma431175- 821173
Bess jakoi hämmentävän kuvan - Anna Puu heittää roisin kommentin: "Onneks ei oo eka synnytys"
Ohhoh! No nyt on aika provosoiva kuva Bessistä. Kivoja kommentteja julkkisystävät laukoo... Tiesitkö, että Bessin (s.151060- 561049
- 481015
Mitä mun pitää tehdä?
Mitä me mies tehdään? Mitä sä haluat mun tekevän? Mä en tiedä. Mä luulen tietäväni, että molemmat kärvistelee tunteid40968Keskusta on kovassa nousussa
Persut ovat jäämässä kauas taakse. Maaseudun ihmiset ovat palaamassa järkiinsä epäonnistuneen persuseikkailun jälkeen.129945Näytät paremmalta kuin koskaan ennen
Aivan jokaisena päivänä. Minä pidän sinusta parhaimman huolen. Lupaan sen, sen voin luvata.38916