jakani on teille levällään. Kiihotun kun ajattelen teitä missä ikinä olettekin vastailkaa kukin omalla tavllanne.
Pilluni on kostee märkä...
10
294
Vastaukset
Haluan että levität jalkasi niin auki levälleen kuin vaan pystyt ja sitten asetun jalkojesi väliin... painan himokkaasti huuleni vasten häpyhuuliasi ja alan suutelemaan ja nuolemaan pilluasi intohimoisesti.
- Kari9
Tulen luoksesi ja survaisen sisääsi kylmän, lasisen sauvan. Runkkaan sinua sillä samalla, kun painelen klitoristasi taitavilla sormillani. Rukoilet minua vaihtamaan sauvan komeaan seisokkiini.
http://www.rosawilly.fi/product/hieromasauvat/fifty-shades-of-grey-lasinen-hieromasauva/- kopoma-d
no just jätkät taas siellä levittelevät kiihotutteko perverssit
- jypöttää
kopoma-d kirjoitti:
no just jätkät taas siellä levittelevät kiihotutteko perverssit
JÄTKÄT KIIHOTUTTEKO
- Urosmustabgi
Täällä uros mustangi.Olen kaivannut Sinua pitkään.Kirjoitin toiselle palstalle,mutta et ole käynyt siellä.Toivoisi,että Sinä Afrikan savannien naarasleijona tulisit ratsastamaan minulla.
- kopoma-d
jätkä painu vit....... pää edeellä
- kiihotutko
jätkä toi ei mee läpi liian selvää
- kopoma-d
toista se on täällä kiimanennainen istuu kahareisin sylissäni jorma syvällä jossakin siitä hän nai mua kuin mielipuoli"joskus näinkinpäin nainen naipi"
- korvantaustasiko
on jätkä märkänä ku yrität tollasta
- Okssaa
Kyllä on laadukasta keskustelua!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Oletko kertonut jo muille tunteistasi?
Ystävillesi esimerkiksi? Minä en ole vielä kertonut kenellekään tästä meidän jutusta.774472Kesä, kesä!
Veikkaan, ettet juuri nyt ikävöi minua, ehket enää koskaan? Näkemättömyys on laimentanut tunteet, ja katselet iloisena k112433- 1721605
Miksi sanotaan että Suomella on suuri armeija, tykistö jne.
Asioita tarkemmin seuranneet tietävät että tuolla Ukrainassa palaa kuukaudessa sen verran mitä Suomella on kokonaisuudes2431486- 1241370
- 1201277
Miksi nuori ottaa hatkat? Rajut seuraukset: seksuaalinen hyväksikäyttö, väkivalta, huumeet...
Lastensuojelu on kriisissä ja nuorten ongelmat kasvussa Suomessa. Hatkaaminen tarkoittaa nuoren luvatta poistumista omil721199Shokki! Suuri seikkailu -kisassa todellinen jättiyllätys - Tämä muutos järkyttää varmasti monia!
No nyt on kyllä aikamoinen ylläri, peli todellakin kovenee…! Lue lisää: https://www.suomi24.fi/viihde/shokki-suuri-seik81176- 661115
- 35966