mitäs tällä kertaa tapahtu iltayöstä yrityspuistossa kun ainakin kaksi partioo riensi paikalle klo 23 jälkeen?
pitivätkö jo läksiäisiä lomakohteesta?
pitivätkö jo läksiäisiä lomakohteesta?
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 19
Vanhimmat
Ahmed oli yrittänyt väärinkäsityksessä yhtyä Husseiniin mutta vaseliini oli unohtunut pesuhuoneen penkille. Husseini ei tykännyt kuiviltaan vetelystä ja antoi oikein isän kädestä. Nyt on paha mieli.
Haistakaa rasistit pitkä vittu!!!!!!
Jep, GOOGLE : KARIM MUTHANA.
kuinka pitkä???
Toivottavasti antoivat ainakin ählämeille pamppua! Rasistit ovat tämän maan suola ja kunnia! Eläköön rasistit!!!!!!!!
Olisi kyllä kiva olla poliisina tuossa vaihessa ja antaa niin,että muistaa lopun ikänsä.Putkaan vaan poliisilain perusteella ja pitää aina sen 3vrk,aina nuo johonkin on syyllistynyt,että syytä epäillä kynnys ylittyy.
Kohta jankataan siitä, että poliisit ovat rasisteja, kun puuttuvat rikoksiin...
http://riippumatonmedia.com/2016/02/07/venalaiset-hakkasivat-51-pakolaista-murmanskissa/
Otetaan mallia noista. Siellä poliisikin osallistuu pieksäjäisiin.
Suomeen eikä varsinkaan keuruulle tarvita enää yhtään ylim. rosmoja.siellä asustaa jo niitä omastakin takaa aivan riittämiin.niillä pärjätään
Uskomatonta vihanlietsontaa täällä Keuruulla koko ajan. Väkivaltaan kiihottamista. Silläkö nämä asiat paremmaksi rakentuu?
Tämä on pettymys keuruulaisia kohtaan. En ikinä olisi uskonut että aiemmin niin fiksun tuntuinen väki on muuttunut näin vihamieliseksi?
Rosmotkotiinsaheti vaikutti minun mielestäni kommentoivan sitä, että rosmot kotio, omissakin on kestämistä. Mikä siinä sinun mielestäsi on vihan lietsontaa?
Mistä luulet vihamielisyyden kumpuavan? Missä vaiheessa huomasit, että väestä tuli vihamielisempää?
on siellä kovia poekia yrittamaan,yrityspuistossa nimittain :D
(jatin ääkköset pois ettei vaikuta liian rasistiselta)
Mistäs keskustelun aloittaja tietää, että poliisipartiot menivät Matulaan? Nyt vain sattuu olemaan niin, että Kolhontiellä on muitakin kohteita, kuin tämä Matula. Ota ensin selvää, ennenkuin alat paskaa kirjoittelemaan!
No mihin menivät jos eivät sinne? hälytys poliisi = VOK
hai sie suvakkimanne!
kirjottelet itse paskaa.eihän se kohde kolhontiellä ollut kun kääntyivät Unio Sarlinintielle,ei sitä Unio Sarlinintietä pääsee muualle kuin matulaan.
tyypillinen suvakki,mistään ei mitään tiedetä mutta sinisilmäisesti vaan hyysätään..
Hei kairamolossa, puhut edelleen tarkoituksenhakuista paskaa. Kolhontiestä erkanee muutama kilometri Unio Sarlinintien jälkeen vasemmalle tie erääseen majoitusliikkeeseen, jossa poliisipartio vieraili. Kas kun olin itse asian näkemässä. Kairamolossan näköistä tyyppiä ei ollut lähimaillakaan. Että se siitä, kehittele jotain luomua.
kylläpä ne vaan sillon käänty unio sarlinintielle kun minä siitä ohi menin ja itse näin....toinen asia missä muualla ovat sitten käyneet mutta sillä hetkellä sinne...tietysti jos sinä itse olet ottanut hieman liikaa ravitsemusta niin saatat erehtyä päivästä ja kellonajasta,eikä se näkeminenkään enään parhaimmillaan ole tainnut olla :D
Molon vonkaaja ollut liikkeellä. Kukaan ei antanut moloaan paikassa jossa oli kairaa etsimässä moloista niin pääsi takaisin unio sarlinin tielle imemään ripulista moloa joka oli uinut juuri hetkeä aiemmin kaverin anaalissa. Ymmärtäkää suvakit, kukaan tervejärkinen ei halua teille moloaan antaa. Nauttikaa nyt mokkakikkelistä niin paljon kuin mahdollista. Kyllä teidät normaali ihmiset osaa kiertää kaukaa. Ja ei suvakit kerkee mihinkään ravitsemusliikkeeseen, ne on imemässä moloa ja hellimässä daesh otuksia. Molon imijät!
MATU- maahantunkeutuja, Suvakkihuora - on henkilö joka huoraa Itsenäisen Suomen, voi siis olla miespuolinenkn, Turvapaikanhakija- 98% turisti loinen veronmaksajien piikkiin, vain 2% Syyriasta eli sotatantereelta. SPRtäti- lähellä suvakkihuoraa mutta oma alapää kosteana, yleensä 100kg ja n.50 v. "villasukankutoja pakolaislapsille"- näillä lapsilla vaan käsissäkin tumma karvoitus ! http://uberuutiset.fi/2016/02/20/eero-paloheimo-massamaahanmuutto-kaikinpuolin-tuomittavaa/