Mitä mies haluat hänestä

Naisesta ketä olet katsellut usein?
18237
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 18

Vanhimmat

Eikö saa enää katsella edes? En halua ahdistella. Katson jatkossa muualle sitten.

Äänestä

Haluan katsella.

Äänestä

Tahdon, että hän sanoo mulle "tahdon".

Äänestä
  • Huijui...

    Äänestä

  • ❤samaa salaa tahtoen ❤

    Äänestä

  • Huh, otti mahan pohjasta pelkkä ajatus. Tuntui niin ihanalle :).

    Äänestä

Jos en pääse parisuhteeseen, niin kaverin.......

Äänestä

hän nainen on kohtaloni...

Äänestä
  • Kuulostaa pahalta.

    Äänestä

  • Niin kohtalo se on <3

    Äänestä

Minä haluan miehen, jolla on varmat otteet ja tietää mitä tekee. Ei mitään lässytilää romantiikkaa, vaan kiihkeää panemista.

Äänestä
  • Kurkkaapa housuihin, ketju oli miehille!

    Äänestä

  • Huomasin. Kommentti liittyi oman sukupuolen edustajien vastauksiin yllä. Antavat väärän kuvan. Kaikki naiset eivät toivo vilkuilun johtuvan lässytilää rakastumisesta.

    Äänestä

  • Yhdistättekö tosiaan rakkauden tunteet pelkkään lässyttämiseen. Minusta paljon muuta yhdessäoloa, huumoria, hassuttelua, toisen tukemista ja toiseen tukeutumista, leikkiä, intohimoa jne. Heippa vaan.

    Äänestä

  • Niin kaikkea tuota, muttei uskalleta kunnolla katsoa. Sensijaan vilkuillaan vaan. Kiitos parhaista nauruista =D.

    Äänestä

  • EiSeKaikkeinTerävinNaula kirjoitti:

    Niin kaikkea tuota, muttei uskalleta kunnolla katsoa. Sensijaan vilkuillaan vaan. Kiitos parhaista nauruista =D.

    Pokka ei pidä. :)

    Äänestä

Baby slow down
The end is not as fun as the start
Please stay a child somewhere in your heart

I'll give you everything you want
Except the thing that you want
You are the first one of your kind

And you feel like no-one before
You steal right under my door
And I kneel 'cause I want you some more
I want the lot of what you got
And I want nothing that you're not

U2-Original of the Species

Äänestä

en kyllä enää mitään, josko se lopettaisi tuijottelut nyt kun sanoin asioita. Ärsyttävää tuo tuijottelu ja sitten se ei meinaa muka mitään vaikka kokoajan silmiin tuijottamassa ja hymyilemässä

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Totuusjulkikiitos kirjoitti:

Naisesta ketä olet katsellut usein?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu