Denu pois Jasun facestakin

Nyt on Denun kuvat lähteneet Jasun facestakin.
476
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

ausseissa on selvästi siivouspäivä.

Äänestä

Riku on selvästi mustasukkainen, omistushaluinen ja rajoittaa Jassun elämää eikä halua biitsille, kaupungille eikä ainakaan samaan kuvaan Jassun kanssa. Ei tuu mitään tästä kuukauden rakkaustarinasta. Voi itku!

Äänestä
  • En usko.

    Jassu ei pääse patiota kauemmas, koska ei yksin osaa eikä uskalla lähteä kauemmas. Simple as that.

    Äänestä

eikö polttareissa heitetty vanhat rrrrakkaat merrrreen? Nyt ne lentää rrrrroskakorrriin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Siivoustasiivousta kirjoitti:

Nyt on Denun kuvat lähteneet Jasun facestakin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu