Tuntuu ällöltä ajatukselta että mies työntäisi kalunsa suuhuni kokonaan siis nieluun, hyvä kun puoliväliin menee...Hyväilen kyllä mielellään terskanpäätä kielellä ja hieron palleja muutta toi imutus ei niin kiehdo ja varsinkin kun mies haluaa ottaa kalun pois pimpasta ja työntää sen uudestaan suuhun...en ole ottanut enkä tykkää ajatuksesta että oma mehuni maistuu suussa. On äijä tainnut kattella liikaa pornoa.
Onneksi ei
ei_nappaa
9251
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
Ei kai kenenkään tarvi tehdä asoita, joista ei tykkää. Tietty sehän olisi ihan hurjan kiihottavaa näin miesnäkökulmasta, jos oma vaimokekin haluaisi harjoitella sellaista syväkurkumpaa otetta. Eikä välttämättä tarvitsisi olla oma penis, vaan jokin harjoitusväline. Fleshjackit varmaan toimisi parhaiten.
http://www.rosawilly.fi/product/hieromasauvat/fleshjack-boys-cody-cummings-dildo/
Joo, tosiaan makuasioita. Mä tykkään taas ihan eniten kun saan oikeen syvälle kurkkuun :) Kukin tyylillään...
Tuutko näyttään että mitesse meni;)
Miehenä ainakin oma mielipide on se, että ei kyllä tunnu yhtään kiihottavalta työnnellä kalua kurkkuun asti ja saada partnerille oksennusreaktio...
En minäkään ymmärrä, miksi naiselle pitäisi saada oksennusreaktio työntämällä syvälle kurkkuun. Kyllähän seksin pitää olla nautinto molemmille.
Kyllä meillä vaimo ottaa suihin ja joskus pyytää oikein syvälle,ja otta suihin vaikka on ollut pillussa..ja saa laueta,kun alettiin seurusteleen niin eka kerran otti sauna pukuhuonees suihin eikä odottanut että laukeen,eikä ole katunut.
Kun harrastaa seksiä miehen kanssa, johon käy ihan kuumana, imen munaa vaikka kymmeniä minuutteja!
Minusta on myös erityisen kiihottavaa saada omaa pilluani nussinut kalu uudelleen suuhuni ja oikein maistella ja imeä sitä kiimaisena!
Teen kaikkea mahdollista! Kulli voi olla tosi isokin, otan sitäkin suihin enemmän kuin mielelläni, mutta helpointa on toki ottaa suihin sellaista puolikovaa, n. 13-17 senttistä kullia. Se mahtuu hyvin suuhun ja se helpottaa imemistä.
Tykkään myös nuolla ja imeä miehen kasseja! Ottaa ne vuorotellen suuhun tai molemmat yhtaikaa. Samalla hieroa kalua.
Parasta on imeä munaa, hieroa kasseja ja hieroa miehen eturauhasta peräaukon kautta!! Ainoa haittapuoli on, että mies laukeaa tuota tehdessä tosi nopeasti.
Tuommoinenkäsittely olisi kyllä mukava saada
Kannattaa totulella ajatukseen, että seiväs tulee B aukosta suukkiin.