Tuntuu toi naisten ala pään karvojen ajelu olevan nykyään arki päivää. Naisystäväkin ajeli nuorempana ajatteli että tykkään...Onhan se kivempi nuolla mutta kyllä karvainen kiihottaa ja näyttää paremmalta. Ja kuuluhan se peite normaalilla naisella ollakkin, saa tietenkin rajata mutta en ymmärrä kokonaan ajeltua toosaa. Kyllä mullakin on pallikarvat eikä yhtään haittaa vaimoa eikä ole ikinä edes ehdottanut ajelua ja silti ottaa mielellään suihin ja hieroo karvanoppia.
Ei ymmärrä
naturellia
15594
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 14 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 15
Vanhimmat
Tervetuloa 2010-luvulle
Noh. Näin 3-kymppisenä naisena. Palasin markkinoille viime kesänä. Kavereiden kanssa saunottiin ja yks kaveri totesi mulle, ettet oo hetkeen hiirenpesääs ketään näköjään päästäny. Tällä viittas sheivattomaan alapäähäni. Totes mulle että jos aattelit, että sinne joku onnekas eksyy niin kannattaa jtn toimenpiteitä tehdä, meinaa voi olla aika järkytys monelle pultunheiluttajalle jos toosa näyttää hoitamattomalta puutarhalta. Niin no otin mä neuvosta vinkin ja sheivasin siistiksi mutten todellakaan poslariksi. Naisella ja miehellä kuuluu olla karvat alakerrassa.
Juuri näin! Täysin samaa mieltä, karvat pitää olla mutta voihan niitä siistiä...
Itse tykkäisin nuolla naista jolla siistitty karvoitus, näyttää hyvältä ja tuntuu ihanan kiihoitavalta kun hellästi hyväilee sormin sillai että naisella vielä pikkuhousut jalassa! Tuntuu mukavasti karvoitus pikkareiden läpi... Nam nam!!
No ei siis todellakaan kuulu olla mitään karvoja !!!
Täydellinen turn off !
Jos naisystävä on yllättäen alkanu sheivaamaan, eikä ole sitä aikaisemmin harrastanu, niin sillä taitaa olla joku toinen kierroksessa samaan aikaan...
Todennäköisesti sheivaa jotain muuta varten, haluaa varmasti kunnon kielihoitoa. Tykkään naturellista mutta ei mikään hirveä pöheikkö saa olla hiukan siistittynä parasta herkkua.
Siisti karvoitus puolin ja toisin on kiihottava, ei estä kielikylpyä ja on luonnollisempaa
Vaimo sokeroi itsensä posliiniksi ja ihan kivahan tuo on...
Tosin karvatkaan ei haittaa, mutta mikään jalkapallon kokoinen variksenpesä ei kyllä kiihota...
Sänki on kyllä ikävä.
posliini on pop - etenkin molemmilla
Juuri näin, nimenomaan molemmilla !
Ajettiin vaimolta pikkuhiprakassa pimppakarvat pois lauantaina, pääsin minäkin posliinille. Vaimo ei kyllä sunnuntaina kehunu tapahtunutta, mutta nuoleminen tuntuu kelpaavan,
Kyllä täytyy ehdottomasti olla karvaton, molemmilla. Tai ei nyt jää panematta jos karvaa löytyykin, mutta kyllä se jättää vähän erilaisen kuvan illasta kuin jos olisi ollut posliini.
Ei kyllä tulis mieleenkään päästää miestä nuoleen pimppaa jos siinä ois karvoja. Sheivaan kyllä joka baarireissulle posliinisen pinnan kun ei koskaan tiedä millon saa munaa.
Useita vuosia sitten olin häpykarvojen suhteen täysin luonnontilassa. Lapin matkoillani tapasin usein miehiä ja kaikki pitivät minusta sellaisena kuin olen. Jouduin kerran miesporukassa saunomaan, jolloin eräs miehestä vaati, että modernina naisena minut on ajettava karvattomaksi ja hän voi tehdä sen.
Samaa mieltä, pimppikarvat on todella kiihottavat! Posliinista tulee mieleen nuket tai pikkutytöt. Mun maalaisromanttiseen maisemaan kuuluu nainen rantasaunan terassilla pelkkä pyyhe päässä - ja kiva karvakolmio haarovälissä.