Umpihullu Kontula

ajaa seksiä sukulaisten kesken, eli perinnöllisien sairauksien ja epämuodostumien lisääntymistä.
http://www.ts.fi/uutiset/kotimaa/373946/IL Kansanedustaja sallisi seksin taysiikaisille sukulaisille
14134
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 14

Vanhimmat

Ilmentymä vasemmistoliiton totaalisesta moraalisesta rappiosta.
Varsinainen rappiopuolue.

Äänestä

Ristus sentään, miten typerä, kun ei näköjään ymmärrä perinnöllisyydestä mitään

Äänestä

Sairasta, niin sairasta

Äänestä

"Eräs tärkeimpiä rappeutuvan yhteiskunnan tunnusmerkkejä on dekadenssin paljas ja röyhkeä esiinmarssi.
Rappio, vähemmistöt ja perversiot marssivat traditioiden, enemmistön ja oikeudenmukaisuuteen perustuvan yhteisöllisyyden yli. Tämän ohimarssin aikana dekadenssi pyyhkii takalistonsa lippuihin, lakeihin, perinteisiin arvoihin ja enemmistön oikeuksiin."

Äänestä
  • Kuulostaa federalisteilta.

    Äänestä

Vasurit on aivan ykköskaartia ajamaan kaikkea alinta, luonnonvastaisinta ja eläimellistä, mitä ihmispopulaatiosta löytyy.

Äänestä
  • Onhan tässä puolueessa homoja enenmmän kuin muissa puolueissa ,moraalinen rappiotila vallitsee ,äänesjäkunta muodostuu hinttihomppeleista ja kaikenmaaailman luusereistä ,mahtaakohan edes kunnon ihmistä löytyä .

    Äänestä

Kuka vittu tuollaista sekopäätä on äänestänyt? VAS, Vihr ja SDP on täynnä näitä sekopäitä!

Äänestä

Kontula menee nyt vaan nussimaan veljensä kanssa, jos sellainen on, ja pitää suunsa kiinni niin ei tule enempää älyvapaita aivopieruja.

Äänestä
  • Ja hoitas ehkäisyn myöskin ,kai toi vanha tamma voi vielä tiineeksi tulla .

    Äänestä

  • Kuka oikeastaan haluaisi että Vasemmisto olisi suurin puolue ,kun ajattelee Kontulan ulostuloa insestistä alkoi kuvottamaan jos tälläinen puolue olisi pääministeri puolue ,mutta onneksi ei . Tätä täytyy seuraavien vaalian alla pitää Vasurit tiukassa syynissä .

    Äänestä

Neiti herkkulihalla näemmä taas kevättä rinnassa. Ainakin perustason vietit toimii hyvin. Ihan sama kuka, keltä saa seivästä. Olipa oma isä tai poika tai veli.

Äänestä
  • Suku on pahin sanottiin ,mutta kun käy antamassa maaseudulla olevalle serkkupojalle niin ystävyyssuhteet parenevat kummasti .

    Äänestä

  • Mitä tutumpi sen herkullisempi sanoo vanhakansa

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


buahahahahahahahaaa kirjoitti:

ajaa seksiä sukulaisten kesken, eli perinnöllisien sairauksien ja epämuodostumien lisääntymistä.
http://www.ts.fi/uutiset/kotimaa/373946/IL Kansanedustaja sallisi seksin taysiikaisille sukulaisille

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu