Kuin ennen vanhaan

Nyt tulee Skodalle kilpailija. Ladan maahantuonti aloitettu.
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Taas sama aihe aloitukseen.

Äänestä

skooda on näistä itäautoista ehkäpä kaikkein kurjin häkkyrä. napsuva ja kilisevä ämpärimuovi, pakkasella paukkuu ja halkeilee, lämpimässä sulaa ja haisee. kaikki on perseestä

Äänestä
  • Totta joka sana. Hirveitä kippoja ovat ja aina omistajiensa sekä muiden harmina, mokomat törppö itäkajakit, karseita reuhkoja ovat

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


politrukki kirjoitti:

Nyt tulee Skodalle kilpailija. Ladan maahantuonti aloitettu.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu