Ethän sä nyt mua

aina idioottina pidä. Ainoastaan 999 kertaa tuhannesta.
11107
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 11

Vanhimmat

Kaikenlaisia on tuolla liikkeellä, mutta ei kiinnosta katsoa muuta kuin maata.

Äänestä
  • ootko niin ujo vai???? ;)

    Äänestä

  • Ehkä. Tai umpisokea. :D

    Äänestä

Olen niin idiootti, etten ymmärrä mistä moinen aloitus. Hän ei ole idiootti, kaukana siitä.

Äänestä

kuulosti lohduttavalta X) ainakin 1 tuhannesta osuu oikein.

ei se mitään kun turhaudun, pidän ukkoanikin hölmönä väliin kun meidän lahjakkuudet on eri osastoilla, enkä sitten pärjää kirjallisesti mitenkää.
muutenkin miten ihmeessä olisi muuten valinnut mut.

Äänestä

Sen sata kertaa...

Äänestä

Mä pidän kaikkia täällä käyviä vähän idiootteina, itseäni mukaan lukien. Silti oli kaikille ajatuksille hetki ja paikka täällä. Missään muualla ei olisi voinut sanoa mitään.

Aika on tosiaankin jättää tämä kaikki taakse ja hengittää rennosti.

Äänestä
  • Taidat olla joku vakituinen seko joka luullut että tämä on deittsisivusto?

    Siis jos tätä käyttää niin kuin tarkoitus eli keskustelee anonyyminä anonyymien kanssa ikävästä eikä hinkkaa pilluaan tai munaansa kirjaimiin ja mainosta itseään kuin mainospannerissa kumppaniksi jollekin tai revi päätään mustasukkaisena niin tämä on ihan normaali paikka.

    Kun idea hukkuu ja aletaan kuvitteleen kirjaimia omiksi ihmisiksi lähtee homma meneen sekopää suuntaan. Täällä unohtuu monilta että ikävä ei ole kaikilla läheisriippuvuutta jostain ihmisestä. Motiivit voi olla muitakin. Esim. kuollut omainen. Toiset sitten pilaa senkin hinkkaamalla itseään kirjaimiin ja läähättämällä kuolavaluen kuin irstas seksiongelmainen sekopää jolla niin "suuret tunteet" että käy ihan päälle!

    Äänestä

  • Kyllä sillä pedofiilillä tai raiskarillakin oli "niin suuret tunteet" että ei voinut itseään hillitä joten varmaan sitten säälimme heitäkin ja jätetään tuomiotta kun täälläkin suuri tunteiset sekopäät ruikuttaa sääliä sekopäisyyksilleen. Himot niilläkin niin suuret ihan kuin seksirikollisillakin ettei pysty pidätteleen

    Äänestä

Tuskin ainakaan alkaisit neljäkymppisenä mummoksi.

Äänestä

Mummolaan kun pyöräillemme, ei pilven hattaraa näy.................

Äänestä

Kommentoi aloitusta


mitämäoikeinkuvittelen kirjoitti:

aina idioottina pidä. Ainoastaan 999 kertaa tuhannesta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu