http://mvlehti.net/2016/02/24/suomalaisnuoret-yrittivat-vokiin-lasioven-lapi-video-tilanteesta/
http://mvlehti.net/2015/08/21/lukijapostia-mamut-pelottelevat-mantassa/
Siellähän selvästi tarvitaan apua. Miksi kukaan ei auta?
Mänttä-Vilppula nuoret riehumassa VOK:issa
3
202
Vastaukset
- Mänttäukko
Siinä kävi nuoret miehet kaljahuuruissaan energiaansa purkamassa. Oli kyllä surkuhupaisaa katsella kun polkupyörä oli liian raskas heitettäväksi. Rauhallista täällä Mäntässä muuten on. Tuokin kovin tapahtuma viikkoihin.
- kakaratasialla
Ihan hyvä ettei tummat miehet painaneet pikkupoikia pataan.
Jos olisivat antaneet märkäkorville isän kädestä niin heti olis rasistit olleet syyttämässä pahoinpitelystä.
Mamut olivat siis fiksuja kun eivät lähteneet provosointiin mukaan.
Tuollaiset heiveröiset pikkupojat vaan nolasivat itsensä ja vanhempansa. - Pullamössöttasialla
Sumopainijat naruinensa koittivat muutamanpromillen kännissä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 352196
- 841293
- 561278
Mies mä oon ihan helppo
Miehelle johon oon ihastunut. Olen harvoin ihastunut, mutta suhun olen. Ei tarvitse kuin pyytää, niin...351215- 631161
Mies olen aika erakko nykyään
Vanhentunutkin olen muutamana viime vuonna parikyt vuotta. Kun en ennenkään kelvannut, niin tuskin nytkään kelpaan. Lisä39874Lavroville taitaa olla jo ikkuna raollaan?
Lavrovin syytä välttää korkeita paikkoja ja ikkunoiden läheisyyttä.Ettei vain keikahda ikkunasta pihalle.122759- 31721
Skenaario
Elämä ja kuolema ovat merkillisin nyytti olevaisuutta. Mutta kun kumpaakaan ei ole, syntyy lapsuksia, joita korjaamaan55565Ylen johdon hulppeat bonukset alkavat taas
Suora kopio Iltalehdestä: "Asiasta kertoo Iltalehdelle Ylen hallituksen puheenjohtaja Matti Apunen. Mitä tulospalkkioi21562