naiselta naiselle

ikävä hiipii minuun
552
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

niin minuunkin ;)

Äänestä

Matkalla olemme? :D miten sitten voi olla ikävä??

Äänestä

ei olla yhdessä siks on ikävä voi ku voisin toivoa että sinne tulossa moikkaamaan sua :D

Äänestä
  • Tässä kylllä erään kanssa matkustan, mutta taitaa olla lähinnä ystävä ainesta. Olisi aikamoinen yllätys (hyvässä) ;)

    Äänestä

  • Ei kai ihan Ouluun asti tarvitse mennä. Jos pysähtyisit Joensuuhun.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


ouluunkaks kirjoitti:

ikävä hiipii minuun

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu