Vaikka suomalaisia kuinka raiskataan ja ryöstetään maahanmuuttajien ja muslimien toimesta, Tienari ei ainakaan FB-päivityksissä näkyvien linkkien mukaan ole palaamassa takaisin ajaman suomalaisen duunarin asiaa. Usko omaan asiaan ja omaan rahapussiin on tiukemmassa kuin henkilöllä, jota olen pitänyt Suomen suvaitsevaisimpana ihmisenä.
Entinen pressaehdokas, vihreä (nehän ovat punaisia sisältä), homoseksuaali, suvakki Pekka "Bella" Haavisto on kiristänyt asennettaan.
http://www.mtv.fi/uutiset/kotimaa/artikkeli/pekka-haavisto-rotostelevista-turvapaikanhakijoista-nopeasti-ulos-jos-ei-suomeen-sopeudu/5755836
Johuu ehkä siitä, että Pekalla ei ole sidoksia maahanmuuttoteollisuuteen, joka siis on tulonsiirto työväestöltä eliitille.
Duunari duunaa, räppäri räppää, tienari tienaa.
Mitä Tienari sanoo asiaan?
Entinen pressaehdokas, vihreä (nehän ovat punaisia sisältä), homoseksuaali, suvakki Pekka "Bella" Haavisto on kiristänyt asennettaan.
http://www.mtv.fi/uutiset/kotimaa/artikkeli/pekka-haavisto-rotostelevista-turvapaikanhakijoista-nopeasti-ulos-jos-ei-suomeen-sopeudu/5755836
Johuu ehkä siitä, että Pekalla ei ole sidoksia maahanmuuttoteollisuuteen, joka siis on tulonsiirto työväestöltä eliitille.
Duunari duunaa, räppäri räppää, tienari tienaa.
Mitä Tienari sanoo asiaan?
Vastaukset 13
Vanhimmat
Pakolaisvyöry Suomeen loppuisi nopeasti jos Mäki-Ketelän Jullin annettaisiin ampua muutama sosiaaliturvapaikanhakija rajalle.
Parin-kolmen ampuminen kääntäisi virran poispäin Suomesta.
Vaikka muutama matu pääsisikin hengestään, moni suomalainen säästyisi rikoksilta ja kuolemalta.
Helpoin konsti olisi lopettaa mamujen kuukaisrahan
maksaminen. Nyt mamulija saa 350 euroa kuussa rahaa
täyden hotelliylläpidon lisäksi.
Sakasakin antaa vain 50 euroa ja majoitustiloina ovat
hylätyt tehdashallit.
Miksi niitä pitää rahalla tänne houkutella?
Tarkoitit kai ylöspidon lisäksi 90 euroa ja rapiat.
Julli vaan rajalle ja tuliannos reppuun.
Kyllä loppuu turvanpaikan hakioitten surffailut kun Julli täräyttää ekan lipaan suoraan päin.
Rauhanajan elämän uhoojista ei ole rintamalle, se nähtiin
sotienkin aikana kun siviilissä uhonneet juoksivat karkuun
heti ensimmäisen laukauksen jälkeen.
Sinusta olisi ainesta tappamaan noita viattomia pakolaisia. Kokemusta sulta ei ainakaan puutu. Kuortaneen metsätien tapahtumat, Olof Palmen murha ja Kukkurakoskelle haudatut vainajat ei näköjään tunnu missään.
Mihin perustat tämän väitteesi?
Rintamakarkureista on täydelliset luettelot ja heidän
aikaisempi siviilielämänsä historiakin on kirjoissa. Lisäksi
sotaveteraanit kertoivat juuri tuollaisesta käytöksestä
suurisuisten uhoojien kohdalla.
Sama näkyy nykyisinkin vaikkapa nakkijonossa jossa
pienen pöhnän saanut vajakkipoika uhoo mutta kun
ensimmäisen iskun saa niin karkuumpa nuo ulisten
menee.
Nakkijonossa on paljon mukavampaa saada isku naamaan kuin jonkun homon spermat niskaan.
Aino on tähän asti aina uutisoinut että iskujen sijaan
hän ottaisi spermat suuhunsa.
Tässä Ikaalisten tulevaisuus, kun omaa napaansa tuijottavat apinat haluavat tienata ihmisillä. Muutama raiskaus ja poliisi on ties missä. Ikaalisten Militia tekee parhaansa, mutta ylivoiman edessä raiskaukset ja rikostelut jatkuvat kunnes poliisi tai muu viranomainen sanoo, että älkää enää liikkuko Ikaalisten raitilla, se kuuluu nyt maahantunkeutujille.
Ja pakolaispisneksellä tienaavat masturboivat toisiaan.
http://www.verkkouutiset.fi/ulkomaat/ostersund kielto-47626
Olis vaan helvetin hienoo kattella kun Mäki-ketelän Julli ja Pekka ampuu turvapaikanhakijoita ihan sikana rajalla.Kookoot asemiin ja veljekset puikkoihin.Kai M Aalto mukaan ohjaan tulta.
Vajakeista ei ole mihinkään.