Se on kyllä totta et täällä kirjoittelemalla menettää montaa mahista. Jos nyt nimittäin on esim niin et omaat pienen munan niin eikö ennemmin kannata nussasta niin monta naista kuin kerkeet, kyllä sitä aina yhden kerran ehtii panna, harvemmin naiset nyt sanoo et lopeta sulla on pieni vaan kärvistelevät sen kyllä myötätunnosta läpi joten.. mikseipä me miehet sitten käytetä tätä ominaisuutta hyväksi mennä ja panna niitä naisia niin paljon ku ehditään ja vaihdetaan uutta kehiin koko ajan. Koska onhan se nyt käynyt selväksi ettei tällaisella pienellä tai normilla 15 senttisellä kalulla saa aikaa ku hymähtelyjä puhumattakaan parisuhteesta josta nainen nauttisi seksin osalta.. ts naiset fuulaa meitä fiiliksillään ja teeskentelevät ja eivät kuitenkaan ala suhteeseen joten miksei mekin vaan mennä ja käytetä hyväksi niitä ja pääsevät sitten metsästään sitä tosi kulliansa. Ei välttämättä parasta tunnetason takia mutta tuleepa ainakin pantua, kohde vaan vähän vaihtuu, parempi se on ku käteen vedellä päivästä päivään.. eiks je? =))
Ratkaisu =)
normimies
51221
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Tuohan oli varmaan vitsimielessä kirjoitettu joten pointsit siitä, ihan hauska ajatus. Mutta kellekään ei taida nykyään enää tulla mieleen että kaikkein paras ratkaisu taitaisi olla palata entiseen kunnolliseen elämäntapaan, että pidättäydytään ja etsitään se oma rakas, jonka kanssa sitten ollaan loppuikä. Varmasti ei jää onni kalun koosta kiinni.
Nykyään vaan juostaan ja naidaan ympäriinsä, joten eipä ihme jos on ajatusmaailmat vääristyneet.
kun sanoit "miksei mekin vaan mennä ja käytetä hyväksi niitä" ja nähtävästi miehenä puhuit naisista, niin tuota kutsutaan yhdellä sanalla, raiskaus.
No pölhö olet jos raiskausta ja hyväksikäyttöä kutsut samalla nimellä!! =)
Raiskaus on väkisin makaamista, hyväksikäyttö on sitä, että johdattelee asiat seksiin siten että kumpikin sitä haluaa ja se mitä sen aktin JÄLKEEN tapahtuu eli dissaus, se on se hyväksikäytön osuus.
Siis onko se raiskaus, jos saa vokoteltua naisen sänkyhommiin, ja miehellä sattuu olemaan vähäsen naisen toiveita pienempi vehje, eikä nainen kehtaa sanoa mitään, vaan antaa mennä?! Ei helvetti taidampa mennä ilmiantamaan itseni poliisille sitte! Tulis varmaa aikamoinen kakku, ku kerran oon sellanen sarjaraiskaaja.
Siis oliko lyhyesti niin, että jos nussii pienellä munalla, niin se on raiskaus?!!
Ketjun aloittajahan selvästi tarkoitti, että harrastetaan me pikkupippeliset vaan irtosuhteita niin paljon ku keretää, ku ei muijat haluu enää toista kertaa nussia, ku on se pieni vehje. Eli käytetään sitä hyväksemme. Ainii mut sehän on raiskaamista!
Nyt kaikki miehet joilla on alle 20 cm muna, menkää ihmeessä ilmottautumaa poliisille lukuisista raiskauksista. Eihän saa olla niin, että kaduilla liikkuu vapaana raiskaajia. Ja naiset tehkää kaikki ilmoitus poliisille raiskaukseta joka kerta kun sänkykumppanilla on ollut vähäsen pienempi pippeli. Naisille pitäis oikeestaa asentaa sängyn viereen sellanen suora linja poliisille, et aina ku on baari-illan jälkee roudattu mies kämpille, otettu vaatteet pois ja tarkastettu onko liian pieni pippeli, jos on pieni, niin voi ottaa luurin käteen ja huutaa: "APUA! MINUA YRITETÄÄN RAISKATA! APUA! PIENI PIPPELI! IIK! POLIISI HETI PAIKALLE!"
Pitäis varmaa rakentaa muutama uus vankila...
kyllähän se on semmonen juttu että onhan sillä koolla välii jollain lailla,mut toi sun kommentti on kyllä naisia alistava...ei sillä oo välii onko se 15cm vai 25 cm jos sitä osaa käytäää..
ja tolla ajattelutavalla et saa kyllä todellakaan muutakun pil....