En mä sua uskalla oma-aloitteisesti

koskaan enää lähestyä, ellen saa ensin selitystä sun aiempaaan "ei niin kivaan" käytökseen.... ja onkohan sitä ihan turhaa enää odottaakaaan????
18258
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 18

Vanhimmat

Oletko itse käyttäytynyt "kivasti" häntä kohtaan?

Äänestä
  • No ei tässä kumpikaan mitenkään kivasti olen toisiaan kohtaan käyttäytynyt mutta kyllä se niin on että hän mokasi ensin ja sen jälkeen kaikki alkoi mennä pieleen.

    Äänestä

  • Miten pahasti hän on "mokaillut" ? Sanomalla parit jyrkät sanat ? Käyttäytynyt huonosti ? Tarkentaisit vähän...

    Äänestä

  • kaikkimokailee kirjoitti:

    Miten pahasti hän on "mokaillut" ? Sanomalla parit jyrkät sanat ? Käyttäytynyt huonosti ? Tarkentaisit vähän...

    kiinnostaa vieraiden ihmisten asiat tossa määrin ???

    Äänestä

  • vastata muuta kun tekemällä vastakysymyksen, kertoo että niin kauheen kiva ei oo tullu oltua.

    Äänestä

  • kukaeiosaakoskaan kirjoitti:

    vastata muuta kun tekemällä vastakysymyksen, kertoo että niin kauheen kiva ei oo tullu oltua.

    Kummassakin oli vikaa.

    Äänestä

  • kaikkimokailee kirjoitti:

    Miten pahasti hän on "mokaillut" ? Sanomalla parit jyrkät sanat ? Käyttäytynyt huonosti ? Tarkentaisit vähän...

    Monella tavalla

    Äänestä

  • molemmatmokas kirjoitti:

    Kummassakin oli vikaa.

    Hyvää että ollaan yhtä mieltä siitä ja musta nää asiat olisi tosi hyvä selvittäää.

    Äänestä

  • molemmatmokas kirjoitti:

    Kummassakin oli vikaa.

    Ei mussa ollut koskaan mitään vikaa. Luulit vaan. Mutta eihän se sua kiinnostanut, ja sitte vikatila siirtyikin kokonaan sulle, ja kaikki meni päin h*lvettiä.

    Äänestä

  • Eiollut kirjoitti:

    Ei mussa ollut koskaan mitään vikaa. Luulit vaan. Mutta eihän se sua kiinnostanut, ja sitte vikatila siirtyikin kokonaan sulle, ja kaikki meni päin h*lvettiä.

    Itsessä niin sehän on hyvä...

    Äänestä

Kyllä mä luulen, että täällä ei voi alkaa mitään selvittämään. Pitää kysyä irl tai jättää rauhaan.

Äänestä

Niin.. Oikeessa elämässä pitää selvitellä. Ja vaikka se kaivattu välilä täällä oikeesti olisikin kirjoitellut, niin ei varmasti kuitenkaan kukaan aina. Ei kannata kaikkee omia.

Äänestä

Aikuistu ja selvitä irl.

Äänestä

Mutta en halua. " ei niin kivaa " ollut myös.

Äänestä
  • Piikkejä piikkejä. Johonkin sunkin on paha olo purettava.

    Äänestä

  • lascha kirjoitti:

    Piikkejä piikkejä. Johonkin sunkin on paha olo purettava.

    never piikki matolle.. m ielummi tulisilla hiilillä kävelyä!

    Äänestä

Kyllä irl on käyttäydytty niin kuin aikuiset ihmiset. Paitsi lähetin niitä einiinfiksuja sähköposteja. Ei niissä mitään pahaa ollut, mutta ehkäpä ne sotki tai ei ollut sun mieleen. Enkä mä niitä enää laittanutkaan sen jälkeen, kun irl kysyin niistä sun mielipiteen. Ja sen sähköpostiosoitteenkin olen poistanut. Enkä mitään odota asioiden suhteen. Kannattaa varmaan ihan tiedustella irl jos joku jäi vaivaamaan. Täällä on vaikea selitellä mitään. Miehelle.

Äänestä

i know that, i know that, i know that

"en oo kumminkaa mikää sekopää, mul oli vaa helvetin kova menopääl"

mjaa, mietin viel hetken kummiskii..

Äänestä

Kommentoi aloitusta


varmaanarvaatkinse kirjoitti:

koskaan enää lähestyä, ellen saa ensin selitystä sun aiempaaan "ei niin kivaan" käytökseen.... ja onkohan sitä ihan turhaa enää odottaakaaan????

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu