Mikä on ehdoton no go asunto haminassa mitä ei kandee ostaa?
Minkälaista asuntoa EI kannata ostaa Haminasta
hmtahtaaja
11197
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 11
Vanhimmat
Selaist ei kandee ostaa mis katto ja seinät
Sellaista, jossa on aiemmin asunut koira tai koiralauma.
ei 60 tai 70 - luvun taloa. Paritalot on perseestä.
Tai sellasta lie en ostais miss on valkolaisia naapurrein. Ne häiritsee nukkumista kun starttailee aamu aikaisin autojaan.
Mistä tulee lumet kulkuteille katolta,ja niitähän riittää!!.
Hai, se lukijan tulee taivaalta eikä mistään katoltaa. Kyll mie sen tiian vaik koului en oo käynytkään. Luulis siukii vähä aattelevvan asioit ennen kun tänne skriivaat
Noo en tiedä just minkälaista, mut ROKALTA ei pidä ostaa kenenkään yhtään mitään, se on ihan rosvo ja ketku.
Se möis mielellään ihan pimeenä ja vetäis muutaman kymppitonnin välistä.
Ai että ROKKA olis tuollainen, kerronpa teille vielä enemmän, ne ovat koko suku ihan läpeensä epärehellisiä veronkiertäjiä ja pimeän työn/kaupan tekijöitä - harmaa talous - loistava tulevaisuus - kun ei kiinni jää! En minäkään noilta ostaisi, siinä kaupassa häviää aina.
ketjun aloittaja pääs purkautumaan ... Tekikö hyvää?
Niinkö muka rokkapaska? no ihan takuulla. Yks tuttava aikoi rakentaa omakotitalon ja erehtyi pyytää rokkaa avustamaan. Rakennusurakka meni konkurssiin enne kuin perustuksiakaan oli muurattu. Rokka veti välistä ja varasti kahta puolta kaiken.
rokka on käpykaartilaisten ja kirkonpolttajien sukua, ne on valehtelijoita ja rikollisia ihan läpeensä