Ulvilaan ravintola ja samba festivaalit?

Kuulemma ensi heinäkuussa Ulvilassa järjestetään ravintola ja samba festivaalit joissa olisi saatavilla erikoisluvalla pontikkaa ja on ehkä tulossa reheviä naisia kuubasta viihdyttämään ulvilan uljaita urhoja
10235
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

Mistä tieto on peräisin?

Äänestä

Onkohan siellä homoille tilaa kuten kunnon samba juhlissa aina homostellaan?

Äänestä
  • Sinua se kiinnostaa homot todella paljon.Olet varmaankin itse todellinen persereiänronkkija.Toivomme kuitenkin että pysyt omalla palstallasi juttuinesi.

    Äänestä

  • haistakaa homot vittu !!!

    Äänestä

  • Haist itte ny vaa

    Äänestä

  • Käsken shellin homon panee sua perseeseen ni katotaa kene nenäst senjälkee puhut

    Äänestä

Onko Cimcorpin ex-omiatajat sponsoroimassa?

Äänestä

Onko "banskuSeppo" peräsmies vielä hengissä?
Seppo EFFOalla seilatessaan aina haaveili banaanista poskessaan.

Äänestä
  • Jeesus mitä homoja täällä kaikki,,,

    Äänestä

  • Ihanaa ku pääsee heinäkuus oikein poikain samba juhlaan halaileen.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


pelsepiluponu kirjoitti:

Kuulemma ensi heinäkuussa Ulvilassa järjestetään ravintola ja samba festivaalit joissa olisi saatavilla erikoisluvalla pontikkaa ja on ehkä tulossa reheviä naisia kuubasta viihdyttämään ulvilan uljaita urhoja

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu