Aurinkopaistaajoskus

Ootko täällä rakkaani?
486
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

No ainahan minä olen täällä paskapalstalla
Tänne jouduin siksi että lähdit pois.
Mä muistojesi käytäviä täällä kuljen kai iäti.

Äänestä

Pupu on täällä.

Äänestä

Aurinko, se ihmeellinen kuin muutkin tummuvantaivvan kirkkaat pilkut, paistaa koko ajan, milloin yö milloin päivä, koko ajanpaistaa vain maa sen säteet kiertäessään sanelee.

Muttaminulla on jokin satumus mikä paistaa sydämmeeni missä kierretään, toivoisin jopa mangnetisimia välillemme, kuin väkisin liimautuisimme toisiimme ja olisi aika

Äänestä
  • En ole satu.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Aurinkopaistaajoskus kirjoitti:

Ootko täällä rakkaani?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu