Jos sinut olisi peppuraiskattu pienenä

olla hieman sekaisin. Mieltä tasaavat ja rauhoittavat saattaisivat hyvinkin kuulua lääkitykseesi, ymmärtäkäämme häntä!
13235
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 13

Vanhimmat

Ensin tungetaan per'sereikään väkisin ja sitten vielä pitää syödä lääkkeitä jotta olisi normaali.

Äänestä

mitähän sunkin yläkerrassa liikkuu

Äänestä
  • missä faktat

    Äänestä

Koskeeko Teemu tämä aloitus sua itseäsi? Ymmärrämme, että sinulla on vaikeaa ja olet sairas ihminen, mutta asiattomat keksityt jutut tekevät sinut entistä sairaammaksi.
Tee hyvää itsellesi ja lopeta tällaiset hölmöt valheet ihan itsesi vuoksi.

Äänestä
  • Ei se kukaan Teemu ole.

    Äänestä

  • Voi kun sä Teemu alkaisit käyttäytyä ikäisesi kohta nelikymppisen aikuisen tavoin. Se, että kaiket päivät roikut täällä postailemassa hassuja keksimiäsi tarinoita, tekee sinusta vain entistä huonovointisemman ja sairaan.
    Yrittäisit löytää uuden suunnan elämääsi. Paljon kaipaamasi haave omasta tyttöystävästä etääntyy mahdollisimman kauaksi sinusta nykyisellä elämäntyylilläsi.
    Ota haaste, että vuonna 2016 käsittelet vain totta olevia asioita ja viet elämääsi parempaan suuntaan. Siellä se tyttöystäväsikin on.

    Äänestä

Kyseisillä lääkkeillä on tapana tappaa viimeisetkin halut.

.

Äänestä

Raiskaaja yleensä kuvittelee, että uhri on syyllinen ja jotenkin nauttisi teosta. Usein he toistaa rikoksensa. tekijä kertoo yleensä vääristellyn kuvauksen tapaukselle, koska tietää että on syyllinen.

Äänestä

älä ole marttyyri,et voi tietää toisten ihmisten kokemuksista ja kärsimyksestä,et ole ainoa jolla on kärsimyksiä:henkisiä ja fyysisiä,toisen ihmisen kärsimys saattaa olla monta kertaa suurempaa ja ne ei valita

Äänestä
  • Kerrankin olen samaa mieltä tämän nimimerkin kanssa.

    "Anteeksi, luulin teitä trolliksi." (reps)

    Äänestä

Ei niissä lääkkeissä mitään pahaa ole, jos ne auttavat pysymään pinnalla. Kuvaamasi tapahtuma on hyvin traumaattinen eteenkin lapsen psyykeelle. Toivottavasti olet päässyt puhumaan asiasta ammattilaisen kanssa ja pääset jossain vaiheessa tämän yli. Pääasia, että pysyt pinnalla. Olet hyvä sellaisena kuin olet, riippumatta lääkityksestä tai menneisyyden tapahtumista.

Äänestä

leikitellään noinkin vakavalla asialla. Pedofilia on vakava asia ja lapsi ei todellakaan siitä nauti. Kaikki aikuisetkaan eivät nauti mistään peppuseksistä, eivätkä halua sitä koskaan edes koittaa. Sairasta käyttää vietonta lasta omiin sairaisiin fantasioihin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


saattaisititsekin kirjoitti:

olla hieman sekaisin. Mieltä tasaavat ja rauhoittavat saattaisivat hyvinkin kuulua lääkitykseesi, ymmärtäkäämme häntä!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu