Kaikilla ihmisillä on homofantasioita

Kylmät_kädet___

Jotkut eivät kuitenkaan osaa elää niiden kanssa ja sekoavat päästään.

Aidosti homot ihmiset ovat täysin eri asia, kuten Tissu. Teoriani ahdistelijoistani on se, että he luulevat kyseisten fantasioiden loukkaavan niiden miehistä kunniaa, joten kohde, johon tuntevat vetoa, täytyy tuhota. Ajatus lienee, että kun minä tuon tyypin tapan, niin sitten lakkaan olemasta homo.

Ei se niin mene. Niiden tunteiden kanssa on vain opittava elämään ja ne ovat täysin normaaleja kaikille eläville yksilöille.

7

63

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • No onhan tuokin mahdollista joillakin ihmisillä. Minun teoriani ovikelloterrorismista on se että pikkuisen kaljoissaan on vain hauskaa tehdä kiusaa niinkuin pikkupoikana aikoinaan rimputeltiin ovikelloja. Puohitieltä on muutenkin turha etsiä mitään järkevää loogista selitystä mihinkään. Esim vrt naapurin ölisevä helenius. Ehkä kiusaan välillä sitäkin kun asuuhan se likempänäkin

      • Kylmät_kädet___

        Heh, tasan puolessa välissä porrasmatkaasi. Uusin asukas rapussamme, ei välttämättä ole vielä oppinut, kuinka hyvin täällä kuuluu äänet naapuriin. En ole törmännyt siihen vielä kertaakaan, vaikka sen känninen ölinä on jo liiankin tuttu.


      • Kylmät_kädet___

        Minulla on valitettavasti syyni, miksi en enää voi aukaista ovea kenellekään ja vaikka ulko-oven auki saisitkin esim. rälläkällä, siitä on vielä pitkä matka. Täällä palstalla toki voidaan aina käydä jopa reaaliaikaista keskustelua, kun olen läsnä.


    • Kyllä juopolla kuuluu olla ryyppyrauha,jopa puohitien erakoilla. Pelkästään tässä rapussa on jokaisessa kerroksessa useita asuntoja joissa asuu erakoituneita juoppoja. Luulen että helenius ryystää kiljua kun ei sitä näy rapussa kaljaa kantamassa. Välillä mietin että onko vvo joku juoppojen asuntola

      • Kylmät_kädet___

        Ihmetellyt sitä itsekin jo vuosia. Näkisitpä M-kirjaimella alkavan tyypin mun kerroksesta. Sun täytyy tutustua siihen. Todella omalaatuinen erakko.


      • En ole ikinä nähnyt kun muutaman tämän talon asukkaan,kaikki piileskelee toisiltansa omissa juoppoluolissaan


      • Kylmät_kädet___
        sauna_timppa kirjoitti:

        En ole ikinä nähnyt kun muutaman tämän talon asukkaan,kaikki piileskelee toisiltansa omissa juoppoluolissaan

        Totta, mutta kun asukas Me****** sattuu maaniselle tuulelle, tulet tutustumaan siihen. Siitä oli joku jättänyt kerran valituskirjeenkin ilmoitustauluun. Näytti naisen kirjoittamalta käsialalta.

        Tyyppi on maanis-depressiivinen. Lahjoitin sillekin tavaroita joskus aikoinaan, kun vielä olin naapureiden kanssa vapaaehtoisesti tekemisissä.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Suuri tulipalo

      Missä mikä palaa?
      Kiuruvesi
      16
      3471
    2. Muistatko vielä viime kesän "sutinat"?

      Kohtalo vai mikä lie järjesti, että törmäiltii jatkuvasti toisiimme. Ihan uskomatonta, koska eihän me mitään ikinä sovit
      Ikävä
      21
      2372
    3. En tullut, koska käytit päätäsi.

      Ja koska ihmiset pilaavat sillä mahdollisuudet, kaikki mikä toimii vaatii oman lähestymistapani. Kun levittää punaisia m
      Ikävä
      32
      1965
    4. Mies! Lupaatko

      enskerral kertoo mis mennään..? :D <3
      Ikävä
      18
      1881
    5. Yksi "sometähti" vähemmän

      Ei tunnu missään.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      82
      1858
    6. Tuliko ikävä

      Vai miksi laitoit viestin? Soittamalla voisi saada kiinni. Mutta et sä uskalla
      Ikävä
      26
      1582
    7. Saitko ne viestit

      Silloin viime kuussa? Vai etkö lukemut niitä.
      Ikävä
      29
      1450
    8. Kulta, sovitetaanko joku ilta avainta lukkoon?

      Musta tuntuu että me ollaan pari. Olisi ihana saada asialle sinetöinti viemällä suhde päätyyn asti. ❤️ Rakastan sua ikui
      Ikävä
      36
      1427
    9. Miten lasketaan?

      Ompa ollut valtava ihmismassa taas Folkkaajia liikenteessä. Miten noin 2200 lipunostaneesta muodostuu 11000 kävijää?.
      Haapavesi
      9
      1394
    10. Hyvää Huomenta Rakas Neiti

      Hyvää Huomenta Nainen🤗 Kaikkea hyvää toivon sinun päivääsi😘 Näin toivoo mies
      Ikävä
      11
      1334
    Aihe