Kilpailu kyläläisille

Kenellä on kylän suurin perse? Voittaja palkitaan kihuilla 2016.
352
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Löytyskö tynnyripotkijoiden yhdyskunnasta!!

Äänestä

PerseVeikko iski jälleen!!Ota mielialalääkkeesi ja mene nukkumaan !!Jos se ei auta kehoittaisin menemään psykiatrian suljetulle osastolle SINNE SINÄ KUULUT Miten osasit laskea annetun laskutehtävän ?? Kuka avusti???

Äänestä

Volvo kuskeilla eikö oo.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


HiivaSieniSimo kirjoitti:

Kenellä on kylän suurin perse? Voittaja palkitaan kihuilla 2016.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu