Mäntyharjun lastensuojelu

Minkälaisia kokemuksia teillä on lastensuojelun toiminnasta täällä?
Hyviä, huonoja?
Katsotaanko lapsen etua, vaiko vanhempien, vaiko jonkun ihan muun?
Jakakaa kokemuksia!
3289
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Eikö tosiaan mitään?

Äänestä

oli onneksi päällimmäisenä kun tämänkin palstan trollilta, PIA RASKILTA, huostaanotettiin tytöt Olga ja Helmi. Paha juttu jos lapset joutuisivat kasvamaan skitsofreenikon vaikutukselle alttiina.

Äänestä
  • Pidätkö itse itseäsi henkisesti terveenä?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


innollaodotan kirjoitti:

Minkälaisia kokemuksia teillä on lastensuojelun toiminnasta täällä?
Hyviä, huonoja?
Katsotaanko lapsen etua, vaiko vanhempien, vaiko jonkun ihan muun?
Jakakaa kokemuksia!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu