Ikävöin sua mies kunnes näen sut taas

Oli aika kiva päivä tänään kun näin sut mies:)Sun katsees oli taas niiin ihana,tuntui että mä pyörryn...
384
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Ei ole helppoa sinullakaan sitten, jos katseesta meinaat pyörtyä.

Äänestä

Kiitos samoin. Polvet tutisi ja käsi tärisi tunnuslukua syöttäessä.

Äänestä

helpostahan te menetätte malttinne. :)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Sullemiehelle kirjoitti:

Oli aika kiva päivä tänään kun näin sut mies:)Sun katsees oli taas niiin ihana,tuntui että mä pyörryn...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu