Nämä ovat vastuussa

1<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

SDP keikuttaa Suomi venettä. SDP on laskenut ay-käärmeet Eduskuntaan. Se on kansanvallan ja demokratian häpäisemistä. PAM-käärme, AKT-käärme, SEL-käärme ja Rakennusliitto-käärme sihisevät Rinteen ja Ihalaisen pillin mukaan. Nakertavat perustuslakia. Myrkkyä koko yhteiskuntaan.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


aypaskaasataa kirjoitti:

Nämä ovat vastuussa:

AKT: http://www.akt.fi/liitto/hallinto/hallitus/

PAM: https://www.pam.fi/uutiset/tiedote/2015/06/pam-sai-uuden-hallituksen-ja-valtuuston.html

Rakennusliitto: https://rakennusliitto.fi/wp-content/uploads/2014/10/Rakennusliiton-hallituksen-jäsenet-2015-2019-web1.pdf

SEL:http://www.selry.fi/@Bin/16759257/Kopio LIITTOHALLITUS 2012 - 2017 kotisivuille.pdf

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu