Aijon sanoa tästä lähtien kaikille miehille, jotka vonkuvat suihinottoa ja sanovat jotain tämän tyylistä: "kai sä sit nielet ja otat loppuun ihan asti", että: "joo, mutta sellainen juttu sitten, että purematta minä en niele mitään (en edes spermaa), joten varaudu siihen, että puren sitten jossain vaiheessa kyrpää, joko ennen laukeamista tai sen jälkeen".
Katsotaan millaiseksi menee ällön pervouksia ehdottelevan pojan nulikan ilme.. Ja joo, keski-ikäisiäkin miehiä voi myös myös sanoa pojan nulikoiksi, jos henkiseltä tasoltaan ovat tällaisia, että ehdottelevat "loppuun asti ottamista" ja "kaiken nielemistä".
Kehoitan muitakin naisia tähän "purematta en niele"-meininkiin. Näin se maailma alkaa muuttua parempaan suuntaan, yksi askel kerrallaan.
Purematta en niele..
11
127
Vastaukset
- on.se
Miehen pippeli on purulelu.
- guigui
Kannatetaan! Kuulostaa hyvältä meinaan.
- varoituksen-sana
Kannattaa kuitenkin varoitus sanoa ajoissa, sillä siinä voi purevalta lähteä hampaat tai henki, jos pahasti puree.
- dddddddggg
No niinpä niin.. unissasi ehkä tapahtuu moista.. siellä voit uhkailla toisia väkivallalla, sinä pelokas pikku mies...
- Jnttwri88
dddddddggg kirjoitti:
No niinpä niin.. unissasi ehkä tapahtuu moista.. siellä voit uhkailla toisia väkivallalla, sinä pelokas pikku mies...
LOL. Kukas se ensin uhkaili?
- ei.sivistynyttä
Haluaisin kusta miehen naamalle ja sanoa, että "kai sä sit nielet nää" ja "otat ihan loppuun asti". Tai ulostaa. Tai valuttaa kuukautisveriäni. Ehkä mies sitten pystyisi jotenkin samaistumaan naisen asemaan tällaisissa alistavissa suihinotto tilanteissa. Mikä v*tun tarve sillä miehellä on saada niitä eritteitään toisten kurkusta alas? Ihmettelempä vaan! Ei mun ymmärrykseen vaikuta mitenkään hohdokkaalta tollainen. Hyvin epäkypsää jotenkin.
- JOntteri88
Mikä v*tun tarve...? No kun se nyt vaan tuntuu paremmalta kun nielu puristelee terskaa kun tulee. Noi sun ehdotukset ei varmaan tunnu kenestäkään hyvältä.
- Hehehe345
Onneksi maailma on täynnänsä tytyjä jotka ottavat suihin suoraan anaalin jälkeen ja nielevät ilolla satsit. Ei tarvitse purijoita sietää :)
Ei naisen ole pakko ottaa suihin loppuun asti eikä ole pakollista ottaa ollenkaan.muitakin kiihotus keinoja löytyy :)
Minä otan suihin loppuun asti ja nielen. Pidän siitä. En miellyyttäkseni miestä. Nainen voi nauttia suihinotosta, mikä lienee yllätys aloittajalle
Olen jo aika vanha ukkeli ja oikeastaan vain kaksi kertaa on nainen imaisssut loppuun saakka ja nielaissut, ... eikun kuitenkin kolme kertaa, mutta se kolmas oli maksullinen.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
IL - Patteriauto syttyi parkkihallissa Tampereella - 50 autoa LUNASTUKSEEN!
"Palon aikaan parkkihallissa oli 90 autoa, joista noin 50 tuhoutui palossa korjauskelvottomiksi. Lisäksi palo vaurioitti28045914Kristillisistä Siionisteista asiallista tietoa Hesarissa.
KD ja Persut ovat kaiken takana avoimesti!5211473Persut JYTKYTTÄÄ ylös, ohi kepun! +2,1 %
Persut palasi kolmen suurimman joukkoon ja on matkalla kohti kevään 2027 eduskuntavaalivoittoa. Sosialistit ovat syöksy23611067Sanna Marin saa ylistystä Hillary Clintonilta
Jos joku ei tiedä kuka tämä rouva Hillary Clinton on, niin kerrottakoon "fun fact", eli hän on se keneltä Donald Trump399850Ja jälleen uusi latauksessa olleen sähköauton palo! Nyt Keravan Prisman parkkihallissa.
IS 3.10.2025 Latauksessa ollut sähköauto syttyi yöllä tuleen Keravan Prisman parkkihallissa, Keski-Uudenmaan pelastusla908688Gallup, PS:lle JÄRISYTTÄVÄ nousu, SDP suurin laskija
https://yle.fi/a/74-20186114 PS kovaa vauhtia nousemassa ennen 2027 vaaleja suurimmaksi puolueeksi. Nyt mennään jo etua2896751Borat ärhäkkänä, syyttelee kokoomusta vilpin suojelusta
Hänen mukaansa kokoomus seuraa ”toimettomana vierestä, kun vilpilliset firmat vievät urakat rehellisten nenän edestä”, j23549Kalja-Kristus Kutsuu Luokseen
Nyt on Oikea Hetki Ottaa Ryppyys Vastaan! Lue Pelastusryyppy ja tee Promillista elämäsi Herra! Pelastusryyppy on teksti33450Perussuomalaisiin minä luotan
Bensaa raaskii taas tankata ja ensi vuonna laskee ruoan verotus. Nämä muutokset parantavat pienituloisten asemaa.253173Persut on SYYLLISIÄ KAIKKEEN NEGATIIVISEEN SUOMESSA
, ne haluaa neuvostoliiton putinin kanssa takaisin, shit voi valvoa kaikkea ja kaikkia, no tietty makeeta mannaa itselle43023