Purematta en niele..

purrur

Aijon sanoa tästä lähtien kaikille miehille, jotka vonkuvat suihinottoa ja sanovat jotain tämän tyylistä: "kai sä sit nielet ja otat loppuun ihan asti", että: "joo, mutta sellainen juttu sitten, että purematta minä en niele mitään (en edes spermaa), joten varaudu siihen, että puren sitten jossain vaiheessa kyrpää, joko ennen laukeamista tai sen jälkeen".

Katsotaan millaiseksi menee ällön pervouksia ehdottelevan pojan nulikan ilme.. Ja joo, keski-ikäisiäkin miehiä voi myös myös sanoa pojan nulikoiksi, jos henkiseltä tasoltaan ovat tällaisia, että ehdottelevat "loppuun asti ottamista" ja "kaiken nielemistä".

Kehoitan muitakin naisia tähän "purematta en niele"-meininkiin. Näin se maailma alkaa muuttua parempaan suuntaan, yksi askel kerrallaan.

11

133

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • on.se

      Miehen pippeli on purulelu.

    • guigui

      Kannatetaan! Kuulostaa hyvältä meinaan.

    • varoituksen-sana

      Kannattaa kuitenkin varoitus sanoa ajoissa, sillä siinä voi purevalta lähteä hampaat tai henki, jos pahasti puree.

      • dddddddggg

        No niinpä niin.. unissasi ehkä tapahtuu moista.. siellä voit uhkailla toisia väkivallalla, sinä pelokas pikku mies...


      • Jnttwri88
        dddddddggg kirjoitti:

        No niinpä niin.. unissasi ehkä tapahtuu moista.. siellä voit uhkailla toisia väkivallalla, sinä pelokas pikku mies...

        LOL. Kukas se ensin uhkaili?


    • ei.sivistynyttä

      Haluaisin kusta miehen naamalle ja sanoa, että "kai sä sit nielet nää" ja "otat ihan loppuun asti". Tai ulostaa. Tai valuttaa kuukautisveriäni. Ehkä mies sitten pystyisi jotenkin samaistumaan naisen asemaan tällaisissa alistavissa suihinotto tilanteissa. Mikä v*tun tarve sillä miehellä on saada niitä eritteitään toisten kurkusta alas? Ihmettelempä vaan! Ei mun ymmärrykseen vaikuta mitenkään hohdokkaalta tollainen. Hyvin epäkypsää jotenkin.

      • JOntteri88

        Mikä v*tun tarve...? No kun se nyt vaan tuntuu paremmalta kun nielu puristelee terskaa kun tulee. Noi sun ehdotukset ei varmaan tunnu kenestäkään hyvältä.


    • Hehehe345

      Onneksi maailma on täynnänsä tytyjä jotka ottavat suihin suoraan anaalin jälkeen ja nielevät ilolla satsit. Ei tarvitse purijoita sietää :)

    • Ei naisen ole pakko ottaa suihin loppuun asti eikä ole pakollista ottaa ollenkaan.muitakin kiihotus keinoja löytyy :)

    • Minä otan suihin loppuun asti ja nielen. Pidän siitä. En miellyyttäkseni miestä. Nainen voi nauttia suihinotosta, mikä lienee yllätys aloittajalle

    • Olen jo aika vanha ukkeli ja oikeastaan vain kaksi kertaa on nainen imaisssut loppuun saakka ja nielaissut, ... eikun kuitenkin kolme kertaa, mutta se kolmas oli maksullinen.

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Orpo hiiri kadoksissa, Marin jo kommentoi

      Kuinka on valtiojohto hukassa, kun vihollinen Grönlantia valloittaa? Putinisti Purra myös hiljaa kuin kusi sukassa.
      Maailman menoa
      117
      6319
    2. Lopeta jo pelleily, tiedän kyllä mitä yrität mies

      Et tule siinä onnistumaan. Tiedät kyllä, että tämä on just sulle. Sä et tule multa samaan minkäänlaista responssia, kosk
      Ikävä
      379
      6135
    3. Nuori lapualainen nainen tapettu Tampereella?

      Työ­matkalainen havahtui erikoiseen näkyyn hotellin käytävällä Tampereella – tämä kaikki epäillystä hotelli­surmasta tie
      Lapua
      69
      5930
    4. Tampereen "empatiatalu" - "Harvoin näkee mitään näin kajahtanutta"

      sanoo kokoomuslainen. Tampereen kaupunginvaltuuston maanantain kokouksessa käsiteltävä Tampereen uusi hyvinvointisuunni
      Maailman menoa
      344
      3962
    5. Lidl teki sen mistä puhuin jo vuosikymmen sitten

      Eli asiakkaat saavat nyt "skannata" ostoksensa keräilyvaiheessa omalla älypuhelimellaan, jolloin ei tarvitse mitään eril
      Maailman menoa
      145
      2365
    6. Ukraina, unohtui korona - Grönlanti, unohtu Ukraina

      Vinot silmät, unohtui Suomen valtiontalouden turmeleminen.
      Maailman menoa
      4
      2345
    7. Orpo pihalla kuin lumiukko

      Onneksi pääministerimme ei ole ulkopolitiikassa päättäjiemme kärki. Hänellä on täysin lapsellisia luuloja Trumpin ja USA
      Kansallinen Kokoomus
      119
      1403
    8. Onko täällä helmessä tapahtunut vakava rikos?

      Onko kuullut kukaan mitään.
      Haapavesi
      12
      1231
    9. Miten kauan sulla menisi

      Jos tulisit mun luo tänne nyt kahvinkeittoon?
      Ikävä
      185
      1077
    10. Miksi me oikein

      Rakastuttiin?
      Ikävä
      59
      887
    Aihe