Tuvassa.tuoksuu

aamu☕.
Oikein hyvää lauantaita. Eläkää tämäkin päivä siten että myöhemminkin voitte sanoa:
Sekin päivä oli hyvä, sillä tämä päivä on ainutlaatuinen, koskaan tämä päivä ei palaa, muutoin kuin muistoissa.
12<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 12

Vanhimmat

Jääkö hyvät vai ikävät muistot.

Äänestä
  • Toivottavasti vain hyviä muistoja ;).

    Äänestä

  • Saas nähdä miten käy.

    Äänestä

Täälläkin jo tuoksuu kahvi! Aamu treenit vedetty, rikoin vain pöydän ja kirjahyllyn:D

Se että raiskattiin taas eikä annettu nukkua ja joudun häpeäpaaluun tänään julkiseksi sylkykupiksi oli jo tiedossa.

Tänään RAISKATAAN lisää ja NÖYRYYTETÄÄN tavoin jota en vielä tiedä:D Sitä mukaan kun sietokyky antaa periksi sitä enemmän kidutetaan. Sama jatkuu loppuelämän. Mikään idea tässä on, entä kun kirjahylly ja muut loppuu kesken?

Äänestä
  • törkyjen naputtelu asiallisiin aloituksiin.
    Sorvaile rauhassa omia aloituksiasi, tai jatka noita mitä olet yön aikana sorvaillu valmiiksi.

    Äänestä

  • Lopetatuo kirjoitti:

    törkyjen naputtelu asiallisiin aloituksiin.
    Sorvaile rauhassa omia aloituksiasi, tai jatka noita mitä olet yön aikana sorvaillu valmiiksi.

    Hihhi, tapetaanko minut taas jos en lopeta? Juodaanpa kaikki nyt aamukahvit ilman törkyjä niin kaikilla parempi mieli. Yritän itsekin käyttäytyä.

    Äänestä

Jos mies korottaa ääntään naiselleen. Naisen on ehdottomasti jätettävä moinen kauhistus jo historiaan. Naisille ei miesten kannata korottaa ääntään.

Äänestä
  • Ei kai se katso sukupuolta. Tiesitkö että ne jotka ovat eniten tasa-arvoa vastaan niin pelkäävät eniten menettävänsä etunsa?

    Minusta et leimaa syyttä jos sormesi osoitti tänne.

    Äänestä

  • old_profile_95204 kirjoitti:

    Ei kai se katso sukupuolta. Tiesitkö että ne jotka ovat eniten tasa-arvoa vastaan niin pelkäävät eniten menettävänsä etunsa?

    Minusta et leimaa syyttä jos sormesi osoitti tänne.

    Korostan että kaikkia pitäisi kohdella ihmisarvoisesti. Olen kai se varoittava esimerkki:) Karkitettu ja jalat liimassa. Myönnän jo tekemättömätkin rikokset niin hyvä leimata ihan miksi halutaan. Olen se syypää kaikkeen:)

    Äänestä

jälleen sain yhden kipulääkkeen, tämä kipu on samanlainen kuin eilen ja on sitä myös huomenna.

Äänestä

Niin monet hyvästit meillä.
Toinen tuntuu niin tärkeältä että luopuminen on vaikeaa.
Voi hyvin sinäkin. Olethan onnellinen.

Äänestä
  • Meilläkö? No kuka lienee olet, ja kuka minä olen? Kerro sinä.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


tuoksuu kirjoitti:

aamu☕.
Oikein hyvää lauantaita. Eläkää tämäkin päivä siten että myöhemminkin voitte sanoa:
Sekin päivä oli hyvä, sillä tämä päivä on ainutlaatuinen, koskaan tämä päivä ei palaa, muutoin kuin muistoissa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu