Pannaanko menemään

Panomies lähdössä tänään Varkauden ravintoloihin, onko iloisia antaja naisia liikkeellä tänään ja missäpäin?
896
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Anteeksi. Huomattu vasta nyt. Ehkä ei sinulle lohkea. Vai lohkesiko kerro.

Äänestä

Laivalinnankatulla odottaa huora panijaa.

Äänestä

Tuuks sä tänään Rammariin?
terkuin 38 vee yh äippäli

Äänestä

Voin tulla. Terkuin 39v miäs.

Äänestä

En tykkää rammarista. Joki cannes tai nekkati parempi?

Äänestä

Huom olen jo 39.

Äänestä

Koskas olisi taas panomiehen palveluja saatavana. Kovasti tekis jo mieli.

Äänestä

Panomiehiä näköjään ollu liikkeellä. Tuliko sitä fjöösaa?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Panomies_liikkeellä kirjoitti:

Panomies lähdössä tänään Varkauden ravintoloihin, onko iloisia antaja naisia liikkeellä tänään ja missäpäin?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu