Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

onko vaarallista runkkailla

onko vaarallista runkata ja seisottaa päivittäin 8 tunnin putkia antamatta laueta jos saan orkun niin masennun siitä mutta pitkät runkut antaa hyviä enerkioita , aika kuluu runkkaillen ja on hyvä tunne koko vartalos , olen työtön on aikaa . olen koukussa runkkailuun en voi lopettaa mikä neuvoksi kiitti jos vastaat
13207
1Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 13

Vanhimmat

Tiedän tunteen, ei siinä mitään vaarallista ole seisottaa pitkää.
Runkkaaminen on ihanaa kun oivaltaa kaikki sen hyvänolon tuomat salat.

Äänestä

Sama täällä runkkailin viikon joka päivä Olen tyttöilijä joten kaytän naisten alusasuja hameita korko kengiä Imen myös muitten kullija olen joensuun läheltä

Äänestä
  • "imen myös muitten kulleja" no mutta niin kunnon tytön kuuluukin imeä.
    oot ihana, panettaako sua usein?

    Äänestä

  • H-pukki kirjoitti:

    "imen myös muitten kulleja" no mutta niin kunnon tytön kuuluukin imeä.
    oot ihana, panettaako sua usein?

    Kolmesta kullista spermat suuhun viime viikollakin ja hyvää oli yksi kaveri pani mua vielä Kyl oli mukavaa

    Äänestä

  • En usko, että runkkailu on sanan varsinaisessa mielessä vaarallista. Kullihan siinä voi tulla kipeäksi, mutta se paranee jos vähän pitää taukoa. Itse olen tyttöilijä ja kun olen laittautunut mahdollisimman täydellisesti naiseksi ei viitsi heti antaa itsensä laueta, vaan nautin naisena olosta. Olen yleensä kotona ja katselen telkkaria tai lueskelen ja välillä keimailen peilin edessä ihaillen itseäni. Siinä olotilassa iltaisin tai viikonloppuisin saattaa mennä montakin tuntia, vaikka erektio on jossakin muodossa jatkuvaa. Jossakin vaihessa itsensä hyväily menee niin pitkälle, että on pakko päästää paineet laukeamaan. Se tuntuu ihanalta ja en ole kenenkään naisen kanssa saanut sellaisia orgasmeja kun tyttöillessäni, joten mitä tästä voisi päätellä.

    Äänestä

Kyll se mukava tunne kun antaa kiimatipat nousta terskalle, katteletko pornoo se
antaa vauhtia ja siinä menee pari tuntia nopeesti.
OOtko alasti kun vetelet ja sormetatko joskus toinen jalka sohvalla puoliistuvas
asennos. Älä silti koko päivää tee käy vaikka lenkkillä välillä. Korkeint 2-3 tuntia pvä.
Kuinka vanha työtön muuten oot

Äänestä
  • juu olen alasti ja nukun alasti kyllä minä pornoo katselen olen 30v . vetelen joka päivä noin 8tuntia ottamatta orkkua siitä jää hyvä olo aamulla on teltta pystys . kiitos vast. mutta ei kellään ole kokemusta onko pitkät runkut vaarallista.

    Äänestä

  • Millai vaarallista? Vaarallisempaa on jättää runkkaamatta, nuppi sekoo puutteessa.

    Äänestä

  • niin tarkoitan että jos seisottaa tuntitolkulla ottamatta orkkua onko se vaarallista kullille tuleeko impotentti tai jotain

    Äänestä

Varmaan voi kalu tulla vähä arkaksi ja alkaa nuppi punertaa ja jos oikein
kovalla kädellä vetelee nii voihan se vähän ns. paisua muutenki.
Kui hellästi sä vetelet ja onko sulla kiimatippaa siinä terskan pääs.
Mutta pidä ny vähä löysänäkin ja anna roikkua vapaasti, ettei koko ajan kovas
käsittelys. Ootko saanut laskea speguus lämpimään ?

Äänestä

ihanaa rukkailla

Äänestä

Koko aamupäivän runkannut, mulkku sairaan kipeä tällähetkellä. Jatkan ohuen rasvan kanssa koko päivän ennenkuin laukaisen. Koko ensi viikko aikaa hoitaa kyrpää taas kuntoon, ja mikäs sen mukavampaa.

Äänestä

Ihan samaa tytötkin tekee. Klitoriksen kehonsisäinen osa on suurempi kuin ulkoinen, mutta myös paisuvaiskudoksesta. Kun tyttö sormettaa, koko klitoris ja osin häpyhuuletkin ovat erektiotilassa kuin miehellä kyrpä.

Moni tyttö on oppinut nautiskelemaan sormettamalla sopivasti, että erektio kestää monta tuntia päivässä ja useita kertoja viikossa. Sopivia nautinnontuntemuksia voi harjoittaa samalla lukemalla, katsomalla teeveetä tai jopa askareissa, kuten esimerkiksi pölyjä imiessään, jos voi toisella kädellä tehdä askareita ja toisella hyväillä vittua.

Eikä taatusti ole vaarallista, mutta kyllä tytöt ovat tykänneet itsehoidostakin, vaan ei se pariseksiä estä. Molempia tarvitaan.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


xxaasss kirjoitti:

onko vaarallista runkata ja seisottaa päivittäin 8 tunnin putkia antamatta laueta jos saan orkun niin masennun siitä mutta pitkät runkut antaa hyviä enerkioita , aika kuluu runkkaillen ja on hyvä tunne koko vartalos , olen työtön on aikaa . olen koukussa runkkailuun en voi lopettaa mikä neuvoksi kiitti jos vastaat

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu