Ei hitto mä oon tyhmä!!

Ei muuta lisättävää tällä erää
8<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

hell yeah

Äänestä

To your note: life is not a game. If you've done something stupid, just forget and try again.

Äänestä
  • Ongelma on siinä että yritänkin aina uudelleen, samaa juttua!
    Ja toisekseen, joillekin sydäntensärkijöille elämä tosiaan on yhtä leikkiä vaan.

    Äänestä

Et ole ainoa. Meitä muitakin.

Äänestä
  • Missä tämä kerho kokoontuu ?

    Äänestä

Tajuan tyhmyyteni vasta jälkikäteen yleensä...

Äänestä

älä sure, niin minäkin.

Äänestä

Niin minäkin, pää täynnä sahanpurua, hakkeeksi edes kelpaa

Äänestä

Kommentoi aloitusta


NoteToMyself kirjoitti:

Ei muuta lisättävää tällä erää

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu