ja jos luovun susta, niin epäonnistun?
Onko se sitä, että tahdon sinun olevan vain mun
aijaijaiaijaijai
8<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
Sehän riippuu ihan siitä miten sinä sen koet. Jos hänet todella tahdot ja sitten luovutat, niin onhan se jonkunlainen epäonnistuminen.
Kyllä.
Siis että testaan sitä että luovutko musta? Tätäkö tarkoitat?
Ei.
vastata pelkästään aloittaja itse, ei me muut jotka ei tunneta ap ta eikä tilannetta
No jos pitää luopua, niin pitää luopua. Aloita vaikkapa siitä. Jos sun ei tarvitse luopua, niin go for it!
Ei se ole sitä... Tällä hetkellä vain taitaa olla niin että ajatus rakkaudesta on ainut mikä pitää pään pinnalla. Ei kukaan ihminen vaan ajatus siitä että rakkaus kohtaisi joskus vielä minuakin mutta onnellisemmassa muodossa tällä kertaa. Siksi kai täällä roikun silloin kun en muuta pysty tekemään, roikun toivossa siitä että tulevaisuudessa on jotain toivottavaa. On mukavaa lukea muidenkin kaipaavan rakkaitaan tai rakkautta niin paljon etteivät voi olla ammentamatta sitä tänne. Vastoin kaikkea järjellisyyttä.
voitais tietää.
On nähty jo ettet kykene rakkauteen jätä jo se aihe jankutat päivästä toiseen sitä että olet niin epävarma etkä uskalla..