Eturauhasen höyläyksen jälkeen siemennesteet on virranneet virtsarakkoon. Kun tie on helpompi siihen suuntaan niin fysiikan lakien mukaan paine purkautuu pienemmän vastuksen suuntaan. Kätevää, kun kaikki on nyt siistimpää eikä orgasmi ole juurikaan muuttunut nautinnoltaan. Mutta joskus kaipaa sitä tunnetta kun nesteet virtaa koko kyrvän mitalta. Ja olisi niin kiva ruiskia se pilluun ja sitten katsoa sen valumista.
Miten teillä?
Käänteinen siemensyöksy
5
2127
Vastaukset
- Kokemuksesta
Roskaa koko juttu.
- TURP
Nänhän se menee. Sperma (jos sitä nyt enää edes on) menee rakkoon, eikä ruiskua ulos. Se ulossyöksy tuntui kyllä mainiolta silloin aikoinaan, mutta muuten orkku on ennallaan. Ja voi tietenkin runkkailla milloin huvittaa ilman sotkuja. Vaimo tykkää suuseksistä, kun ei tarvi enää nieleskellä spermoja.
- eturauhaton
Näin menee.
- plsiijdrr44
Olen myös kuullut vanhemmalta mieheltä saman.Höyläyksen jälkeen hänellä meni sperma toiseen suuntaan.Totta.Erektioon ei hoito vaikuttanut.
- runkattava
Nussimalla en saa enää siemensyöksyä mutta jos nainen runkkaa kunnolla niin kyllä mälli lentää!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Björn Wahlroos, maataloustuet lakkautettava
Sanoo pankkimies. Mitäs persut ja muut tukinulliem perskärpäset tähän? "Wahlroos listaa kansallisen maataloustuen. – I1393336Persut päättivät hiilivoiman kieltämisestä Suomessa
Moni on jo unohanut kuka hyväksyi hiilivoimaloiden kieltämisen Suomessa: persut Sukupuolineutraalit liikennemerkitk822930Vain persut vastustivat hiilivoimaloiden alasajoa
Persut vastusti jyrkästi hiilen kieltolakia ja on myöhemmin vaatinut hiilivoimaloiden pitämistä käytössä. He perusteliva472401Nalle Wahlroos ei ulise kuten Teemu Selänne sähkölaskuista
Nalle "hah hah" nauroi saamistaan sähkötuista, kun taas Teemu-poika itkeä tirautti kovasta sähkön hinnasta. Nalle nauro412310Muistattekos kuinka kokoomus ja persut vinkuivat sähkön hinnasta?
Oppositiossa vuonna 2022, kun sähkön hinta uhkasi nousta 20 senttiin kilowattitunnilta? Nyt ovat hiiren hiljaa, kun pitä1152215Selvästi näyttää siltä, että SDP:n kannattajat hyväksyy kiusaamisen
ja seksuaalisen ahdistelun, kun puolueen kannatus pysyy korkealla. Mitä tämä kertoo demari-äänestäjien moraalista?262153Mikä aate kaiken pahan takana?
Se laiskistuttaa kansat, opettaa vaatimaan etuisuuksia, syleilee maailmoja eikä omaa kansaa.1452096Muistan vuosikymmenten takaa
Toivottavasti voit hyvin ja jaksat työssäsi. Olet upea ja erinomainen ihminen, toivon kaikkea hyvää.121486Päivi Räsäsen seksipaljastus loksauttaa Katja Ståhlin leuat! Elämäni biisi kohujakso tv:ssä!
Elämäni biisi -suosikkisarjan uusinnat ovat startanneet ja nyt vuorossa on sarjan 2. jakso v. 2019. Sinisille sohville291383- 1371070