Oodinin pellet

Voi herran jestas mitä sakkia :D
http://yle.fi/uutiset/soldiers_of_odinin_johdon_salaiset_facebook-viestit_aseita_natsitunnuksia_kytkos_mv-lehteen/8747297

Onko näitä tämmöisiä Oulussa nähnyt kukaan vai pelkkää huhupuhetta?

Kovia poikia nämä näyttää olevan ainakin juttuja keksimään :D
http://www.iltalehti.fi/uutiset/2016031621276719_uu.shtml
14<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 14

Vanhimmat

Ei noista mikään pijä paikkaasa, on venäjän röllien ropakantaa, näkeehän tuon kaukaa otettu rikikuvia leikkaa ja liitä ja korjaa kynällä, kaikkea ropakantaa toi Ylemmekin suolttaa, eikös tämä uutistelukijakin hymyillyt ovalasti, vai olikos siinä vaikeuksia pitää naurua, voi herran tähe mitäs meijän Putini tästäkään taas ajattelee, kun on noinkin huonosti noi kuvat leikelty.

Äänestä
  • Olet vähän oikeillä jäljillä, mutta varmaan ihan tahtomattasi ;)
    Katsos kun ne Venäjän röllit asuu siellä MV-lehdessä ja ne vetelee oodinin sotureita pässeinä naruissaan. Hassun nurinkurista, mutta helppohan teitä isämmaallisia on höynäyttää :D

    Äänestä


"Soldiers of Odin myöntää: Ahdistelutarina oli lööperiä - "Pyydämme kaikilta anteeksi"" http://www.iltalehti.fi/uutiset/2016031621281037_uu.shtml

" Koko tarina oli yhden ihmisen keksimää lööperiä. Meitä ollaan nyt syytetty valehtelijoiksi ja ihan aiheesta. "

HAHAHAHAHAHA!

Ja tätä tulee lisää :D

Äänestä

Ei äiti ole Ootinin peräkamarin pojille antanu tissiä kun nui koheltavat.

Äänestä
  • Kerhot jääny lapsena käymättä näiltä pelleiltä. Yhteiskunnan tukipilareita(,saa nauraa) voi ollakki, mut lahonneita.

    Äänestä

Tunnelmia Ruotsista syksyltä 2015
Vain 28 000 poliisia, 5 000 piilotettua rikosta ja poliitikot etsivät leikkausten ja lainarahan kautta mahdollisuuksia rahoittaa yhä uusia pakolaisia.
http://uberuutiset.fi/2016/03/20/tunnelmia-ruotsista-syksylta-2015/
Tätä myös Suomen poliitikot haluavat, mikäli heitä ei estetä.

Äänestä

Pitkät pierut Soldiers of Odinille.

Äänestä

Sä et pääse edes pierun tasolle, sä ? olet ihmiskunnan tuho.
Lapseton isänmaaton olematon paska. nim. SoldiersofFinland
Tommoset loiset pitää hävittää ensin pois, sen jälkeen myrkytetään niiden geenit.

Äänestä
  • Tässä kommentissa on elämämkoulu vahvasti läsnä :D
    Ihan oikea sivistyssana "geenit" käytössä :D:D:D
    Kun sisäsiittoinen rukka vielä ymmärtäisi mistä puhuu...

    Äänestä

Ootinin pierut pois Suomesta. Ootte suomalaisten onnen este. Ottakaa jenkit mukaanne.

Äänestä
  • Matu rahastajat paluukuormiin irakilaisten onnenonkijoiden kassa, siellä opikaas kunnon valehtelijoiksi mikä muslimeilla on haaveena valehtelun mestaruus.

    Äänestä

Miksi nämä kerhopojat ovat aina joko ylipöhöttyneitä tai aliravittuja?

Äänestä
  • Homot on. Se läski on se top ja luuviulu bottomi.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


hermanninns kirjoitti:

Voi herran jestas mitä sakkia :D
http://yle.fi/uutiset/soldiers_of_odinin_johdon_salaiset_facebook-viestit_aseita_natsitunnuksia_kytkos_mv-lehteen/8747297

Onko näitä tämmöisiä Oulussa nähnyt kukaan vai pelkkää huhupuhetta?

Kovia poikia nämä näyttää olevan ainakin juttuja keksimään :D
http://www.iltalehti.fi/uutiset/2016031621276719_uu.shtml

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu