Kristalliboltsi

Moi!

Oon toista vuotta tiennyt ja tavannu erästä miestä. Taukoja ollut ja nytkin. Vieläkö palaa ja voiko tulla lopulta pysyvä?
11<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 11

Vanhimmat

Moi tätäsamaa.
Suhde ei ole vakavalla pohjalla ,kyse on muusta . Mieti tarkkaan mitä teet kun seuraavan kerran tapaaminen koittaa . En usko suhteesta kehittyvän pysyvää.
Kevään odotusta sulle ,näyttäis boltsissa et lämpöset tuulet rupee puhaltaa sulle .

Äänestä

Ok, kahvilla jossain ulkona korkeintaan ...

Olishan mukava löytää jo paremmin sopivaa ,,
Löydänkö verkon kautta / pitäskö pääsiäisenä ulos lähtee?

Äänestä

Moi taas .
Boltsi kehottaa sut tsigaa kumppania elävästä elämästä , sä näät heti mitä on tarjolla .Netti jutut on hankalia ,vaik ehdokas oliski hyvä niin sit loppu peleissä kun tavataan niin joku juttu voi ruveta tökkii . Sä oot sen tasonen et boltsi kertoo sun löytävän kumppanin ihan normaali teitä.
Lähde vaan pääsiäisenä baanalle ,tiedä vaik nähtäis . Mä oon sit se joka moikkaa sua .
Tsemppiä.

Äänestä

Kiitos vaan..:) löytäisin ulkoa jos kävisin...ai, mistäpäin vastailet?:) tuli vain eräs vastaan verkosta, joka tuttu ennestään..aattelin jos
lähtisin sille emännäks?:) tosin en tarkemmin sopivuudesta tiedä:)

Äänestä

Täydennystä oottelen

Äänestä
  • Moi taas.
    Et kertonut et tsennaat henkilön jolle kirjoittelet. Ainoa keino sopivuuden selvittämiseks on tapailu ,lisäks oot tainnu aatella asettua aloilles pysyvästi. Boltsi kehottaa sua ollemaan sähläämästä monee suntaan ,siint on vaa haittaa . Sovi treffit sen verkkofrendis kans ja tsiigaa mitä tapahtuu.
    Mä muuten vastailen Stadista ,oot kai arvannu tyylistä. Kaikkee kliffaa sulle.

    Äänestä

Hei, olen muutaman kerran hänet tavannu joku vuos sitten. Ajattelin, jos näet, et lähteekö tämä nyt? Hän olis sillon jo halunnu. Olisin nyt valmiimpi ja tosiaan haluaisin sitoutua:)
en asu siellä :)

Äänestä

..jatkuu...pyys kylään...ja tämä eka mieskin olis tulos jälleen:)
Mut lähden, kun sopii kylään!:)

Äänestä

Niin mitäs näkyy, et lähtiskö tää nyt vetämään? Miltä kyläily reissu tuo tullessaan?

Äänestä

Vastaaja
Boltsi ei ole paikalla . Hän on lähtenyt Lappiin lomailemaan ja tapaamaan Lapin noitia ja Seitoja . Palaa viikonpäästä .

Äänestä

Vastaatko nyt tähän viimiseen..lähteekö jos tavataan?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


tätäsamaa kirjoitti:

Moi!

Oon toista vuotta tiennyt ja tavannu erästä miestä. Taukoja ollut ja nytkin. Vieläkö palaa ja voiko tulla lopulta pysyvä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu