Onko Maisa Torppa Axl videolla?

Onko Maisa Torppa tahtomattaan joutunut Axl videolle?
5141
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Tuskin Axl edes omistaa videokameraa.

Äänestä

Maisa ollut myös Axelilla astutuksella, Axeli väittää ettei ole kuvannut torppaan ajoa. Torpalla ollut suhde Axeliin ja samaan aikaan juippi höylää kaikkea mikä vastaan kävelee ja tallentaa jokaisen spermauksen.

Äänestä

tämä bimbo on erittäin järkyttynyt seiskan mukaan. miten tuommoinen julkihoro mistään järkyttyy. eikös tuo muutenkin olen sen työtä..hillua alasti jokapaikssa ja naiskennella kaikkea, mikä liikkuu.

Äänestä

Joko Maisa on käynyt kuullusteluissa?

Äänestä

Kaksi säälittävää typerystä panee keskenään.. ketä se kiinnostaa ? Tämä Maisa on oikeasti säälittävä lättärinta, käytännössä tytöllä ei ollut rintoja ollenkaan :) Ja nyt esittelee joka paikassa oksettavia silikonejaan.. sama kun mä laittaisin silikonia mun hauiksiin ja esittelisin niitä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


creepy.stuff kirjoitti:

Onko Maisa Torppa tahtomattaan joutunut Axl videolle?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu