Onko Varkaudessa muita taulujen kehystämöitä, kuin toi kauppakadun alakerta, siellä kirpparin yhteydessä. Kävin moisessa paikassa ja totesin aika ala-arvoiseksi pajaksi, ei ollut kehyksiä ja muutenkin tämä esittelijä oli tosi ynseä, samoja riman pätkä vain koitti tyrkyttää minulle. En suosittele paikkaa.
taulujen kehystäjä
eihyvä
23235
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 23
Vanhimmat
Lasi -ja kehyspalvelu Karvinen Käsityökadulla. Kehystivät tauluni siististi.
Vittu mikä paikka. Kävin kaksi kertaa vuosia sitten, ekan ja viimeisen...
Käsityökadun liike mainostaa itseään täällä! Lopeta se muiden mustamaalaaminen.
Jokainen osaa valita ilman mustamaalausta.
http://keskustelu.suomi24.fi/t/13540770/taulun-kehystaja
http://keskustelu.suomi24.fi/t/11874722/taulujen-keystys
http://keskustelu.suomi24.fi/t/12173937/tauluja
Tuossa muutama esimerkki saman henkilön kirjoituksista tästä asiasta. Näitä löytyisi vaikka kuinka monta...
Ensin kyselee ja päivän-parin päästä tulee mainostamaan tuota käsityökadun paikkaa.
Sama paska eri paketissa.
Käsityökadun paikka Varkauden paras
Kyllä toi Karvinen on paras,sieltä löytyy kehyksiä ja on valikoimaa paljon,tarkoitan tätä käsityökadun Karvista.Palvelu on hyvää ja nopeeta.
Pitää muuten paikkansa,paras on tässä kylässä ja halvin.
Niin on.
Eihän tällä kauppakadun kehystäjällä ole edes kehyksiä siinä virmassaan, muutama rima, mitä hän esittelee. Parempi lopettaa tuommoinen virma.
Tämä ei ole mikään mainospaikka.Tunkekaa ne taulunne,vaikkaa persiiseenne.
Pitää olla aika perse, jos taulut mahtuu,onko sinulla???
Menkää asiaan, älkää löpiskö paskaa.
"Tämä ei ole mikään mainospaikka"Tunkekaa ne taulunne,vaikkaa persiiseenne.
Silti vaan sanon, että Karvosen rouva on paras Varkaudessa.
Olen samaa mieltä, että tämä Karvosen rouva on paras ja halvin kehystäjä Varkaudessa. Eihän siellä kauppakadun kirppiksellä ole enää mitään ei asiakkaita eikä muutakaan, kuin ne samat paskat pöydissä, jokainen, joka on ymmärtänyt, niin ei mene sinne ja siirtyy muihin kirppareille ja näinhän näköjään on käynytkin. Siellä pitää olla , jossa kauppa käy ja tuossa torpan kirppiksellä kyllä kauppa käy.
Sinä joka tuon kirjoitit, niin olen juuri samaa mieltä, pidin pöytää juuri tällä kirpparilla, ja hävisin aika paljon, hävikki oli suuri , eikä mennyt kaupaksi, enemmän taisivat varastaa, en koskaan mene sinne,. Nykyään olen kimppa kirpparilla ja kaikki on hyvin ja kauppa käy. Onhan toi säästöcentterin henkilökunta aika perseestä revittyä väkee.
Timo Hämäläinen Väinölässä.
http://keskustelu.suomi24.fi/t/11671215/navitas-kehitys-oy-part-4-
varmasti
Väinölä on hyvä paikka.
umpi
umpi