Mies mikä teki

Sinusta lopulta vihaa täynnä olevan?Kielsit sen, mutta se näkyi sinusta.
4<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

itteppähän ärsytit,mutta ihan ok olen

Äänestä

Varmaan j oku kerran petetyksi tullut naisvihane mulkero joka ei oo saanu vielä nostettua tarpeeksi eri sukupuolen edustajille.

Äänestä

Narskun lapsilla on toinen puoli koska narskun laps kantaa vanhemman pahuuden.

Äänestä

Katkeruuden voi tehdä ehkä sellainenkin asia jos on monia lapsia, ja jos olisi vain yksi lapsi, hänelle voisi antaa tasapuolisesti sen 6 miljoonaa euroa rahaa, mutta, jos on monia, se muodostaa ongelman.

Esikoiselle yleensä määrätään puolet varallisuudesta, mutta, jos hovioikeuteen mennään, niin ehkä pikkuvauvakin voi saada koko omaisuuden vaikka sitä ei ansaitsekaan.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


mietinusein kirjoitti:

Sinusta lopulta vihaa täynnä olevan?Kielsit sen, mutta se näkyi sinusta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu