Takapenkkien poistaminen

Saako Micrasta (5-ovinen, vuosimallia 2014) poistettua takapenkit kotikonstein? Ja jos saa, niin mahtaakohan jostain tai joltain löytyä ohjeita moiseen? En äkkiseltään osannut laittaa youtubeen sopivia hakusanoja löytääkseni videota aiheesta.
Kiitos!
1284
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Luulisi että ruuvein ja pultein olisi kiinni mutta nykyautoista ei oikein tiedä mitä tekniikkaa penkkeihin on kätketty, esim. mahdolliset turvavyömuistuttimien tunnistimet jotka tunnistaa istuuko penkillä joku.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


pepepoksu kirjoitti:

Saako Micrasta (5-ovinen, vuosimallia 2014) poistettua takapenkit kotikonstein? Ja jos saa, niin mahtaakohan jostain tai joltain löytyä ohjeita moiseen? En äkkiseltään osannut laittaa youtubeen sopivia hakusanoja löytääkseni videota aiheesta.
Kiitos!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu