Erittäin ajantasalla oleva Hua Hinin opas sinne matkaa haaveileville.
http://www.huahingayguide.com/
Hyvä Opas Hua Hinin viiheestä
19
90
Vastaukset
- HuaHinKuinPattaya
Tässä lisää luotettavasta lähteestä. http://www.wikisexguide.com/wiki/Hua_Hin
- PikkukaupunginTytöt
Hyvä video Hua Hinistä
https://www.youtube.com/watch?v=NgG9ZbW9PmM Hei Ei tarvitse noita linkkejä avata, kun on tuttu thailady mukana. Käymme vain Hua Hinissä Market Villagessa, joko syömässä kalaa "Meren päällä" tai MV:n pienessä japsiravintolassa, aroy
- Changbeer
Pattayaboyssit on taas saanee kuonoon, pattayapalstalla.... Tasapuolisuuden vuoksi, sexituristi matkusta pattayalla.
http://www.wikisexguide.com/wiki/Pattaya- vertaa.fuck-u
Tämä on Hua hin palsta TYPERYS
- Changbeer
On vai, reppana... mutta sexituristin kannattaa mennä pattayalle, ei tulla Hua Hiniin.
- Huanseksi
Changbeer kirjoitti:
On vai, reppana... mutta sexituristin kannattaa mennä pattayalle, ei tulla Hua Hiniin.
Mikäli ladyboyseksiä haluaa, ei kannata puhua Pattayasta mitään.
Hua Hin on ainoa oikea paikka siihen taipuvaisille. - HuaHinOnMiniPattaya
Kyllä tyttö baareja Hua Hinistä löytyy enemmän kuin monessa muussa Thaimaan kohteessa. Typerä verrata aina Pattayaan. Johtuu varmaankin siitä Thaimaan tuntemisen määrään.
- 4645645
Huanseksi kirjoitti:
Mikäli ladyboyseksiä haluaa, ei kannata puhua Pattayasta mitään.
Hua Hin on ainoa oikea paikka siihen taipuvaisille.niinkö katso sitten video https://www.youtube.com/watch?v=oHqbWiCUhA4, http://www.dailymotion.com/video/x2xjcqp näytäppä samanlaista menoa Hua Hinistä, reppana
- Omahanonjuttusi
Ilmeisesti olet erittäin kiinnostunut noista lady pojista, kun noita videoita U-Tubesta etsit.
- 74566546546
Omahanonjuttusi kirjoitti:
Ilmeisesti olet erittäin kiinnostunut noista lady pojista, kun noita videoita U-Tubesta etsit.
Ja sinun ainoa vaihtoehto on maksulliset, joten jonoon siitä reppana.
- Huanseksitavat
4645645 kirjoitti:
niinkö katso sitten video https://www.youtube.com/watch?v=oHqbWiCUhA4, http://www.dailymotion.com/video/x2xjcqp näytäppä samanlaista menoa Hua Hinistä, reppana
Tämä jälleen osoittaa kouriintuntuvasti Hua Hinmielisten seksuaalisen suuntauksen, vain ja ainoastaan ladyboyseksi on sitä oikeaa, heidän mielestään.
Me heterot onneksi tiedämme asian ja osaamme pysyä kaukana sieltä, Hiekkaharjun ohella. - KhaoLakMielummin
Enemmänkin tämä osoittaa millaiset tyypit Hua Hinissä viihtyy. Ystävällisyys mitä Thaimaassa normaalisti löytää ei selvästi kuulu Hua Hinissä tapoihin. Räksyttäviä katkeroituneita vanhuksia taitavat olla. Ei siis normaalien kohde.
- TyhjätPussit
Changbeer kirjoitti:
On vai, reppana... mutta sexituristin kannattaa mennä pattayalle, ei tulla Hua Hiniin.
Kuukauden reissun aikana Hua Hinissä 38 tyttöä. Panohommat hoituu siellä helposti.
- supisuomalainenjätkä
Olen löytänyt toistaiseksi parhaan oppaan Eurobaarista. Tosi pätevä Thai Lady, voin suositella. Vietimme unohtumattomat kaksi viikkoa yhdessä.
Ps. ei muuten maksanut maltaita. Selvisin pelkillä THB:lla.- onnittelut
Hyvä, että löysit mieleisesi ladyboyn ja poikuutesi sait Hua Hinin tapaan menettää, oliko aito katoy vai muuten vain homostelija?
- supisuomalainenjätkä
onnittelut kirjoitti:
Hyvä, että löysit mieleisesi ladyboyn ja poikuutesi sait Hua Hinin tapaan menettää, oliko aito katoy vai muuten vain homostelija?
Onko pojulla lukihäiriö vai etkö erota Thai Ladya ladyboysta?
Minulla oli Thai Lady. Sinun haaveena näyttää olevan ladyboyt, resuperse.
Hoida anuksesi kuntoon ennenkuin tapaat taas kaltaisiasi resuperseitä. - Huastanelöytyy
supisuomalainenjätkä kirjoitti:
Onko pojulla lukihäiriö vai etkö erota Thai Ladya ladyboysta?
Minulla oli Thai Lady. Sinun haaveena näyttää olevan ladyboyt, resuperse.
Hoida anuksesi kuntoon ennenkuin tapaat taas kaltaisiasi resuperseitä.Sinun Thai Ladyt ovat nimenomaan näitä ladyboyta, niitähän se sinun Hua Hinisi on pullollaan ja juurikin siksi siellä matkailet. Sinähän olet niitä tummelimiehiä, joita Hua Hin on aina tulvillaan. Me heterot emme sinne suinsurminkaan mene!
Sinullehan kävi aivan vanhan sananlaskun tavoin: Se koira älähtää, johon kalikka kalahtaa!
- Thaimaa1
"Hyvä Opas Hua Hinin viiheestä"
Tässä näkyy olevan apukoulutasoisen trollaajan aloitus. Mitähän tämä penaalin tylsin kynä tarkoittaa Hua Hinin viiheestä?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Miksi persuilla ei ole firmoja?
Kuten vasemmisstolaisilla, esim. Sannalla MA\PI. Eikö ole aika erikoista?927200Persut hommasivat Suomeen 35 000 pientä lasta v. 2015
Onko Riikka Purra nyt tavoittelemassa tätä samaa historiallista persujen utopiaa? Purram kaksinaamaisessa pelissä vaadit277129Purran tuhoja tuskin saadaan koskaan korjatuksikaan
Purra on aiheuttanut Suomen taloudelle karmaisevat tuhot. Sen lisäksi Purra on ajanut myös suuren osan Suomen kansasta k1216765Marinin tuhojen korjaaminen kestää kahdeksan vuotta
Nyt on vasta neljännes mennyt ja ensimmäiset korjausliikkeet saatu liikkeelle. Innokkaimmat olivat odottaneet että jo t646285Miksette persut irtisanoudu Kirkin lausunnoista?
Kirkhän muun muassa vaati raiskattuja naisia pidättäytymään abortista ja vaimoja alistumaan aviomiestensä tahtoon. Mik975618Aamun Riikka: työttömyydessä lähestytään viime laman synkintä vaihetta
Nopeasti mentiiin upean Marinin hallituksen ennätystyöllisyydestä toiseen ääripäähän, kohti Suomen historian kurjimpia t35564Persujen kaksoisstandardit: Räsäsen uhkailu paha, Virran uhkailu hyvä
Tässä taas nähdään kuinka kaksinaamaista porukkaa persut ovat. Mitäs persut tähän?455434Demarikultin uhri kertoo
Demarikultin uhri kertoo: “En saanut mennä edes suihkuun ilman lupaa” – Seksuaalisen hyväksikäytön uhri kertoo vuosistaa655275Miksi vasemmistolaiset eivät omista yhtään firmaa?
Vasemmistolaiset eivät omista yhtään firmaa joka työllistäisi ihmisiä. Miksi? No siksi, että jos vasemmistolainen perus435148Sanna valittiin Euroopan huonoimmaksi pääministeriksi
Sannan kaudella Suomi oli ainut maa missä bkt laski. Kannattaa huomata, että luvut valitsi Sannan huonoimmaksi. Ihmiset274656